Gizliyor...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve imtihan tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : imtihan
  1. imtihan

imtihan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    eşim msn yada hotmaili açınca bilgisayarın başından kalkarken hemen kapatır,şifreleri siler,ileti geçmişini siler.geçenlerde onun adresinden bi mail atmamız gerekiyodu sen bana at ben de o kişiye atarım dedi.birlikte atarız dedim geçiştirdi.şu msn şifreleri nasıl kırılıyo,bide geçenlerde birisi ileti geçmişini geri yükledim yazmıştı bu nasıl oluyor acaba.googledan brz baktım ama şöyle adamakıllı denenmiş bi yol olsun istiyor ve yrdımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk.

2. 2 Ağustos 2009
  3. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    böyle birşey varsa bende bilmek isterim ne olur ne olmaz belki bir gün lazım olur değilmi..

4. 2 Ağustos 2009
  5. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bu teknolojiden çok çok iyi anlamıyorum. ama pc sistem geri yükleniyor o şekilde ulaşabilirsiniz belki...
    yada casus program yüklersiniz.

6. 2 Ağustos 2009
  7. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım msn şifresi kırabilmen için gizli sorularını tahmin etmen gerekyor başka türlü msnsine giremezsin ama arkadaşın dediği gibi bi casus programı yükleyebilirsin eşin bilgisayardan çok çok anlamıyorsa gizleden gizliye takip etmiş olursun casus programı klavyede bastığın her tuşu kaydeder bence bi dene bende yükleyecektim ama eşim bilgisayar kurdu onun için yükleyemiyorum

8. 2 Ağustos 2009
  9. s.i.n.e.m

s.i.n.e.m yakışıklı oğlum büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne kadar etik bilmiyorum ama git bi bilgisayarcıya casus programı yüklet canım bu kadar basit
    ben şüphelenseydim bişeylerden saniye durmazdım evlilik 2 kişi ile yaşanır ...

10. 2 Ağustos 2009
  11. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    msn şifresi kırılırda burdan anlatmak benim için imkansız en azından . birde konuşmaları kayıt altına alabileceğiniz normalda bilgisayarda görünmeen arka planda çalışan bir program var. messenger pro log diye bundan anlayıp kurmanızda gerekli

bu kadar oyun oynayana kadar ne saklıyosun korkacak bişeymi vardiye sorup şifreyi kendisinden neden istemiyorsunuz

12. 2 Ağustos 2009
  13. gamorra

gamorra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    windows xp kullanıyorsan ve eşin msndeki konuşmalarının kaydını tutuyorsa hepsini geri yükleyebilirsin ama windows xp yüklüyse tabiki..?

14. 2 Ağustos 2009
  15. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    sen ne yapmaya çalışıyorsun diyesordunuz mu kocanıza..

neyse;
    bu programları bilgisayara kurup eğer birşey yakalarsanız çekip gidecek güce sahip misiniz?
    yoksa gelip burada eşim beni msn de aldatıyor ama çekip gidemiyorum mu diyeceksiniz?

16. 2 Ağustos 2009
  17. imtihan

imtihan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108

sordum,niye gizliyosun gizlenecek bi şey mi var,böyle yapınca beni daha çok şüphelendiriyosun dedim.o onun özeliymiş...

18. 2 Ağustos 2009
  19. imtihan

imtihan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108

arkama bile bakmam...aldatıldıktan sonra geriye ne kalıyo bi evliliğin sürdürülmesi için....