Glifor Kullanan Arkadaşlar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve rodal tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

29 Haziran 2008
    Konu Sahibi : rodal
  1. rodal

rodal Guest

slm arkadaşlar.ben yeni üyeyim.iki aydır glifor diye bir ilaç kullanıyorum.1000 lik günde üç kez yarımşar tablet.ilaç beni çok zayıflattı .dokuz kilo.ama sanki beynim zor algılıyor.söyleneni zor anlar oldum.sizi de etkiledi mi. deneyimlerimizi paylaşalım.

2. 29 Haziran 2008
  3. rodal

rodal Guest

bir de kızlar bu ilaç yumurtaların gelişimini destekliyormuş.doğru mu.bir buçuk yıl oldu tedavi oluyorum.tam dört doktor değiştirdim.bu ilacı beşinci doktorum verdi.bu ilaçla ilgili bilgilerinizi aktarır mısınız.doktorum biraz anlattı ama sizlerden de bilgi alış verişi yapalım.

4. 29 Haziran 2008
  5. rodal

rodal Guest

kimse yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

6. 29 Haziran 2008
  7. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bır fıkrım yokk ama zayıflatan bır ılacmı buuuu

8. 29 Haziran 2008
  9. rodal

rodal Guest

evet ama dr kontrolünde kullanmak gerekiyor.yani ben tedavi amaçlı kullanıyorum.bilgisi olan yok mu

10. 30 Haziran 2008
  11. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullanmaya başladım ama daha bir ay olmadı pko olanların şeker dirençleri düşük olurmuş o yüzden dr lar veriyor bu ilacı üstelik bu ilaç yumurta gelişiminede yardımcı oluyor.ben zayıflamadım ama sen baya vermişsin

12. 30 Haziran 2008
  13. Kizil Deniz

Kizil Deniz YANLIZ SANADIR BUHASRETİM Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    ben verıyorum canlar 1 ay aynı kılomda kaldım ama cok ıstahlıyımdır bugun bı baktım okadar yememe ragmen 1 kılo vermısım vede cok duzenlıde kullanmıyorum aklıma gelırse a.s.

14. 1 Temmuz 2008
  15. _ASLI_

_ASLI_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 1 haftadır kullanıyorum bu ilacı pkos hastasıyım bebek olmuyor yumurtalar kullandığm ilaçlarla bile oluşmuyor. dr. bu ilacı kullanırsam gelişeceğini söyledi. ama ben kilo milo veremiyorum hala aynıyım. çok yan etki yaptı ama yavaş yavaş azalıyor. benim adetlerim düzensiz inş. düzene girer yaaa.....

16. 1 Temmuz 2008
  17. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o mide bulantısı ve ishal zaman 1 hafta sonra etkisini kaybediyor aman yan etkisi çok diyede bırakma ilacı herşeyden önemlisi bizim sağlığımız ve bebeklerimiz

18. 6 Ekim 2008
  19. Amonra

Amonra Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    63
    ben de kullanıyorum ama iştahsızlık kilo kaybı olmadı pek fazla reglim düzeldi kendimi bildim bileli ilk kez 6 aydır günü gününe hasta oluyorum bu bile yeter bana çünkü aylarca hatta 1 yıla yakın olmadığımı biliyorum..