Glifor

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve esraa47 tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : esraa47
  1. esraa47

esraa47 hoşgeldin bebeğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hocam iyi günler ben 26 yaşında 2 yıllık evliyim 18 yaşımdan beri adet düzensizliği yaşamaktayım (hep erken adet görürdüm) hocam yaşadığım şehirde 5 tane dr değiştirdim hiç biri bana pco lu olduğumu sölemediler her seferinde d.kontrol hapları verdiler en sonunda açılan özel hastaneye gittim ordaki dr pco lu olduğumu söledi.prolaktin hormonumda yüksekti 4 kere klomen kullandım 2 sefer ymurta büyüdü 2 sefer büyümedi tabi 3.sefer büyümeyince dr gliforu verdi onu kullandım ve bitirdim hocam dr um bana iğneye geçeceğimizi söyledi 1-2 ay dinlenmek istiyorum bana herhangi bir etkisi olmadı gliforun kilomda fazla yok.Glifor kullanmaya devam etmelimiyim?.Bide rahim filmini hangi aralıklarda çektirmem gerekli? ben istemezsem doktorumun benden isteyeceği yok ondan size sorıım dedim şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkür ediyorum iyi günler

2. 5 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun, dinlenemk hakkınız. benim glifor için önerim öncelikle 75 gr 2 saatlik şaker yükleme testi ve insülin düzeylerinizin ölçülmesi sonucunda bozukluk varsa kullanmanızdır. aşılama işlemine geçilecek ise rahim filminizi çektirirsiniz. yaşadığınız yerde infertilite uzmanı bulmanız zor olabilir gelişmelerden beni haberdar edersiniz yardımcı olurum. bol şans.

4. 6 Mayıs 2010
  5. esraa47

esraa47 hoşgeldin bebeğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hocam verdiğiniz cevap için teşekkürler başta yumurta gelişme gösterip sonradan göstermemesinin sebebi ne olabilir? herhangi bi şeker ölçümü yapılmadan glifor verildi gonal f diye bir iğneye başlıyacağım için film çektirmek istiyorum.d bakırda önereceğiniz bir doktor varmı? orayada gidebilirim

6. 15 Mayıs 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam tekrar diyarbakırda malesef tanıdığım doktor arkadaşım yok. 75gr seker yükleme testi yaptırsaydın ilacın faydalı olupolmayacağını daha iyi bilebilirsdik.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.