gliss kırılma karşıtı sıvı saç kremi hakkında...

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve zukseddin tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : zukseddin
  1. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçlarımın uçlarında kırıklar var kızlar bugün saçlarımı kestirdim ama boyunu kısaltmak istemediğim için kırıkları tamda gitmiş değil hani:S
    gliss in kırıklara karşı sıvı saç kremini aldım ii gelir mi dersiniz?aldıktan sonra bunun hakkında bikaç olumsuz yorum duydumda burda bu ürünü kullanıpta memnun kalan arkadaş var mı die sarayım dedim

2. 7 Ocak 2010
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum, saç spreyini saçlarımın uçlarına bol bol sıkıyorum. tararken açılmayan yerlere de sıkıyorum. çok memnunum. uçları artık kırılmıyor........

4. 9 Ocak 2010
  5. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 1 kere kullandım şu an için memnun kaldım

6. 11 Ocak 2010
  7. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    saç uçlarının daha rahat açılması için işe yarıyor. ben zaten sadece o amaçla kullanıyorum saçı onarmıyor.. belki dahafazla kırılmayı azıcık da olsa önlüyor o kadar..
    kullanıyorum ama çok memnun sayılmam..

8. 12 Ocak 2010
  9. tugcicek

tugcicek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gliss sıvı saç kremini bende 1 seneye yakındır kullanıyorum o kadar memnunumki anlatamam. saçlarım boyalı olduğu için banyodan sonra açılması oldukça zahmetli oluyodu ve diğer saç kremleride yeterli olmuyo ama gliss i kullanmaya başladığım günden beri o rahat ettimki anlatamam..ki benden sonra annem kardeşim ve birçok arkadaşımda kullanmaya başladı. kaydirigubbakcemile5

10. 12 Ocak 2010
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    gliss kırlıma karşıtı spreyden bende kullanıyorum. kırıkları önlüyo desem yalan olur ama taranması çok kolay oluyo.

12. 13 Ocak 2010
  13. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben 3 kere kullandım banyodan sonra çok memnun kaldım,saç kremi kullanmıyorum sadece şampuan yapıp banyodan sonra çıkınca glissi sıkıorum bol bol,saçımı kolayca tarıorum ve saçım hiç dökülmüyor.eskiden şampuan artı krem yapınca banyoda tutam tutam dökülürdü.hakketen iiki almışım

14. 15 Ocak 2010
  15. Proserpine

Proserpine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    eğer set olarak (şampuanı, kremi, maskesi) daha fazla sonuç alabilirsin. ben set olarak kullanıyorum şimdi ve 1 haftada saçımı tamamen toparladı, tararken her yer küçük küçük saç kırıkları dolmuyor artık :)

16. 30 Ocak 2010
  17. summergirl

summergirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar, ben de dün elsevin nutri gloss sıvı saç bakım spray'ini aldım (uzun ve ışıltısını kaybetmiş saçlar için) ve hiçbir yerde bununla ilgili yorum göremedim:sm_confused: sizlerden kullanan varsa yorumlarınızı söylerseniz çok sevinirim..

18. 31 Ocak 2010
  19. rujum

rujum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de 1.5 aydır gliss kullanıyorum sarı diil de turuncu olanından çook memnunum keşke diyorum çok daha önce kullanmaya başlasaydım şampuanım bioblas ve saçımı yıkadıktan sonra bu şampuan saçımı çok sertleştiriyodu gliss kullanmaya başladığımdan beri o şampuan bile sertleştirmio saçımı şiddetle tavsiye ederim saçımı taramadan önce sıkıyorum artı taradıktan sonra fön çekiceğimde ya da hangi işlemi uygulıcaksam öncesinde tekrar uçlarına sıkıyorum yumuşacık oluyor daha şişenin yarısı bitti ama baktım markette indirimde hemen bi tane daha aldım