GLISS serisi ya da başka ne kullanırsam kabarmayı önlerim?

Konusu 'Saç Şekillendirici Ürünler (jöle, krem, sprey ...)' forumundadır ve DepResiFPoLyaNa tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

24 Ekim 2010
    Konu Sahibi : DepResiFPoLyaNa
  1. DepResiFPoLyaNa

DepResiFPoLyaNa A$qıM ^ sErCan'ım ^ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Banyodan ÇıkTıkdan sonRa saçLarımm kabaRıyooR kaTLarım kabarıyo maT iğrenÇ bir görünümü oLuyor yaa yağmuR faLan deysin saçLarıma direk kabarıyo kıLçın kıLçın oLuyoo nemLi havaLardan Fön TuTmuyor saçIm resmen evDe önLerime çekiyorum sadece dıŞarı çıkTığımda dalGaLı oLduğu içinn hemen kendi düzenine döNüyo parLamıyo saçLarım faLann gLıssden şeyLerde önerebiLirsinizzz tAPİİ benim gibi böle saçLarı ve kuLLandığı bi taKım şampuandır kremdir serumdur kuLLanan yardım ederse çok memnun oLucammm :KK43::KK43: saçLarım hafif daLgaLıdr Ne kaLın teLLi nede ince teLLi boyaLıı BiTkiseL boyayLa yaRdımLarını bekLiyorum şimdiden TeşekkürLer turkbayragi

2. 24 Ekim 2010
  3. dewey

dewey kozmetikasigi.blogspot Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    63
    kabarmayla ilgili sorunu olan çok var bende bunlardan biriyim forumda da bunla ilgili çözümler var
    ama şunu söliim ben çok şey denedim o gliss in spreyleri fayda etmedi kabarmaya
    mavi su fayda etmedi
    schwarzkopt un serumunu aldım etki etmedi
    adını bilmediğim bi serum almıştım yağ gibiydi o çok iyi geldi bidaha bulamadm
    avon un elektriklenme önleyici serumu var o fena değil avon un yeşil serumunuda kullandım o da fena değildi. b onları dene istersen. kesmezse john frieda filan deneyerimseniben

4. 25 Ekim 2010
  5. DepResiFPoLyaNa

DepResiFPoLyaNa A$qıM ^ sErCan'ım ^ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Baya Çok şeY denemişin TeşekküR ederim Bi deniYem bakaLım a.s.

6. 2 Ocak 2011
  7. Ruyamsiin

Ruyamsiin u'r my dream <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    elsevin serumunu tavsiye ediyorum kabartmayi onluyo :KK34:

8. 15 Ocak 2011
  9. bnnu

bnnu Mammamiaaa Üye

Beğenildi:
    2.717
    Ödül Puanları:
    163
    saçlarını düz kullanmak mı istiyorsun dalgalı kullanmayı denedin mi hiç ben çok savaştım kabarıklığıyla olmadı geçmiyor.Artık kabarık kullanmayı tercih ediyorum joleyle ve gliss sıvı saç kremiyle perma yapılmış gibi oluyo ilk görenler permanı nerede yaptırdın diye soruyorlar :KK9: .Ayrıca gliss saçları süper parlatıyor.

10. 7 Şubat 2011
  11. cicilibicili87

cicilibicili87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    glisten bende memnun kaldım özellikle düzleştirici veya maşalamayı kullanmadan önce bi sürüyodum saçım sürekli elimde olurdu hatta genede bozulmazdı