Gliss Sıvı Saç Kremi hakkında..

Konusu 'Saç Şekillendirici Ürünler (jöle, krem, sprey ...)' forumundadır ve _lara tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

17 Haziran 2010
    Konu Sahibi : _lara
  1. _lara

_lara eşimi çok seviyorum! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    arkadaslar ben Gliss Sıvı Saç Kremi-express bakım dengeleyici etki dipleri yğlı, uçları kuru saçlar için olanından aldım, bakın yanlışkıl yok schwarzkopf'un...
    Allah allah dedim herkes buna forumda ve günlük hayatta çok iyi diyo.. Herkes önerdi ama ben zaten geçen yazın başında almıştım ve hiç öyle memnun kalmadım. kokusu bi süre sonra garip geldi işte saçımda HİÇ değişme olmadı hatta soğudum ... Fazla zararı olmadı ama hiç kliteli gibi gelmemişti. Acaba ben başka bir sıvı saç kremini mi almalıyım pembe fln vardı? Lütfen yardım edin yaa:KK43:((

2. 17 Haziran 2010
  3. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle ben memnunum saçlarımda inanılmaz değişim oldu iyi yönde ben onarıcı kuru ve yıpranmış saçlar için olanını kullanıyorum turuncu gibi rengi.... saçlarımı kırıklar yüzünden kestirmek zorunda kaldım saç tellerim çok zayıflamıştı 2 3 aydır kullanıyorum gözle görünür biçimde kalınlaştı saçlarım ve daha tek bir kırık yok çok ama çok memnunum...

4. 17 Haziran 2010
  5. luxxor

luxxor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    103
    canım istediğin kalıcı bakım kremimi yoksa banyo esnasında durulanan saç kremi mi?

6. 17 Haziran 2010
  7. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    ben röfleden saçlarım ilk yandığında, gliss in sarısını kullanırdım..durulanmayan saç kremi...benim için tam bi mucizeydi bu ürünkaydirigubbakcemile2 gliss kullanmadan saçlarım ne ıslak, ne kuruyken hayatta taranmazdıakannehir ıyyy ne kötü günlerdi be

8. 17 Haziran 2010
  9. casulet

casulet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    _lara aynı şeyleri ben düşünüyordum... vala ben de çok iyi diye aldım. pembe olanı
    taramayı kolaylaştırır yazıyor üstünde... yahu kullandım kullanalı saçlarım daha ZOR taranır oldu.
    ben mi bi yanlışlık yapıyorum dedim, okudum şişenin üstünü tekrar tekrar ama sonuç aynı...

10. 17 Haziran 2010
  11. _lara

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61

DURULANMAYAN sıvı saç kremi canım. Gliss'in şampuanlarından hep çok memnundum ama bundan nedense memnun kalmadım ya..

12. 17 Haziran 2010
  13. _lara

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61

Benimki biraz dökülmeye başlamıştı ama çok az, o zamanlar zaten saçım yıpranmıştı.. geçen yaz aldım sadece yazın saçımdaki deniz kokusunu atmak için zamanım olmadığında yıkanamadığımda kullanıyodum sırf şampuanlamış gibi koksun diye.. Tabii saçımın kırıklarını engellemedi, tatilden çıktığımda her saç telim çatal çataldı çoktan..

14. 18 Haziran 2010
  15. luxxor

luxxor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    103
    Canım Gliss'i bilmiyorum kullanmadım ama Avondan advance teqnique serisinde bi bakım kremi var sarı kapaklı kapağı ters duruyor tam adını bilmiyorum. Ondan çok memnunum bir de kırıkları onarıcı serumundan kullanmıştım o da etkili baya. Yapan varsa çevrende bi sor bakalım

16. 19 Haziran 2010
  17. _lara

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    tamam bakaırm saol cnm=)

18. 19 Haziran 2010
  19. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    benim vazgeçilmezimdir .yıllardır kullanıyorum çok memnunum........benimki turuncumsu renkte olan .........pembelidende kullanmıştım oda güzeldi sanamı yaramadı ki?