glukofen ve mide bulantısı+baş dönmesi :(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve magnilda tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

    18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : magnilda
  1. magnilda

    magnilda happy birthday to me Üye

    Katılım:
    28 Eylül 2008
    Mesajlar:
    450
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar iki gündür bu ilacı kullanıyorum çok zor günler geçiriyorum felaket midem bulanıyo başım dönüyo yolda yürüyemiyorum iki gündür bir yere çıkamıyorum kullanan var mı bu ilacı yan etkileri ne zaman kayboldu ortadan ne olur kullanan ve bu yan etkilere çare bulan varsa paylaşabilir mi? pko oldğum için verdi doktorum şekeri düşüren bi ilaçmış baş dönmesi mide bulantısı ishal bütün yan etkileri yaptı midem her kokudan bulanıyo yemek yiyemiyorum kendi parfüm kokum bile içimi kaldırıyo:sinifsinif:.. sizde ne kadar zamanda geçti bu yan etkiler?mafoldumben:gitme:
     
  2. 19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : magnilda
  3. magnilda

    magnilda happy birthday to me Üye

    Katılım:
    28 Eylül 2008
    Mesajlar:
    450
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse kullanmadı mı bu ilacımafoldumben
     
  4. 25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : magnilda
  5. moonspell

    moonspell Aktif Üye Üye

    Katılım:
    26 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    77
    Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    78
    valla canım ben kullanmaya başladım..o bulantı 2 haftadır geçmio..yani iştahsızlık..ama diğer etkileri geçti bende..aynı seninki gibi olmuştu..
     
  6. 25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : magnilda
  7. glsh85

    glsh85 Guest

    ben kullandım ama hıc öle bısey olmadı