Gndelik haliniz nasldr? einizin dikkatini ekmek iin evde sslenirmisiniz?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve kirmizicilek16 tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : kirmizicilek16
  1. kirmizicilek16

kirmizicilek16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    slm kızlar bişi sormak istiyorum merak ediyorum açıkçası...

*evde eşiniz ile tv izliyorsunuz onun dikkatini çekmek için üşenmeden kalkıp süslenirmisiniz.
    *süslenirseniz ne yaparsınız..
    *evde normal bir günde nasıl giyinirsiniz.eşofman pijama yada diğer türlü şık mı olursunuz.

mesela ben canım istedimi..kalkıp makyaj yaparım saçlarımı yapıp gider yine yerime otururum kaydirigubbakcemile2

2. 22 Ekim 2009
  3. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bunun için benim artı bişey yapmama gerek yoktur.....

zaten eşim sürekli benle ilgilenir....

eşofmanla otururum ama bunun giyinmekle süslenmekle alakası yok sanırım.....

paspal bi şekilde otursam bile ilgilenir ve sürekli ilgi ister bi çocuk gibi....

4. 22 Ekim 2009
  5. bursaakrep

bursaakrep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evli değilim ama herhalde dikkatini çekmek istediğim zaman kesin çekerdim sositososito gider makyaj yapardım eşofman da olsa onun ilgisini çekecek şekilde giyinirdim. zaten gidip süslenip geldikten sonra bakıp bizim hatunda bişeyler var derdi herhalde:kedi: evde genelde spor dolaşırım evlenince de dğişmez spor ama seksi olduğunda hangi erkeğin dikkatini çekmezsin kiyerimseniben

6. 22 Ekim 2009
  7. deli_divane

deli_divane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    genelde ben de eşofmanla otururm, canım istediği zaman da kalkıp makyaj yapar kıyafet değiştirir, saçımı düzeltir yerime otururm senin gibi :) ilgi olmadığından değil ona güzel görünmek için. ama özellikle dikkat etmeye çalıştığım ben evdeyken o dışardan ya da okuldan gelecekse o zaman da güzel karşılamayı tercih ederim :)

8. 22 Ekim 2009
  9. kirmizicilek16

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    yani evet kızlar...bunu yapmamın sebebi belkide eşime güzel görünmek değil kendimi hoş hissetmek...bende eşofman ve spor tarzı şeyler giyiyorum rahat ediyorum öyle ...

10. 22 Ekim 2009
  11. crazy

crazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benim yüzümde genelde hafifte olsa bir makyaj vardır öyle seviyorum kendime bakmakla alakalı giyim şeklim genelde spordur ama dikkatini çekmek istiyorsam yani niyetim başkaysa ona göre giyinirim saçlarıma farklı şekil veririm vs. vs. ama zaten işten geliyoruz yorgun argın yemek hazırla ye sofrayı topla bir yorgunluk oluyor insanda e tabi eşimde de her akşam öyle özenmeye gerek yok ama ben genel olarak zaten bakımlıyımdır ve eşim beni her halimle beğenir uğraşıp durur benle:)

12. 22 Ekim 2009
  13. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    305
    Ödül Puanları:
    188
    bende eşofmanla otururum.canımistersede süslenirim ama eşim bunu dert etmez çünkü her halimi .ok sever

14. 22 Ekim 2009
  15. kirmizicilek16

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    evet canım katılıyorum sana o yüzden acaba bende eşimde dert etmiyor ama merak ettim yapan varmı diye...işten gel yemek yap ye bulaşık derken vakit geçiyor kaydirigubbakcemile hatta süslendiğim zamanlarda da ne gerek vardı ben seni hep beğeniyorum diyor ama olsun işin ucunu bırakmamak gerek demi...alkisalkisalkis

16. 22 Ekim 2009
  17. kirmizicilek16

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    yazım karmaşık oldu ama anlaşılıyor herhalde..iş yerinde ancak bu kadar yazabiliyorum:)))

18. 22 Ekim 2009
  19. Denmur

Denmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tv izlerken kalkıp süslenmem canım yazın mini eteğim kışın eşofmanımla otururum
    normaldede çok bakımlıyımdır eşim çok ilgilidir benimle opuyorumnanaktan