Gne lekelerinden kurtulun

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve belissimo tarafından 21 Haziran 2007 başlatılmıştır.

21 Haziran 2007
    Konu Sahibi : belissimo
  1. belissimo

belissimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

şimdi vereceğim krem isimleriyle lekelerden kurtulmanız mümkün.yanaklardaki alındaki, dudak üstündeki ,sırtınızdaki güneş lekelerinden şikayetciyseniz deneyebilirsiniz.yine de kullanmadan önce bir uzmana danışın isterseniz.
    ben elmacık kemiklerimin üstündeki lekeler için kullanıyorum bir haftadır.gözle görünür bi açılma var lekelerde.ama biraz sabırlı olmak lazımmış.doktor tavsiyesiyle kullanıyorum bu arada.bana dua etmeyi unutmayınyerimseniben

expigment%4 sabah akşam

acnelcyse akşam bir defa

locoid sabah bir defa

önce expigmenti sürüp 2 saat sonra diğer kremleri sürüyorsunuz.cildiniz kızarıp soyulmaya başlıyor.elinizle fazla oynamıyorsunuz.çillerin rengini açabilirmiş ama yok etmezmiş.bu tarif kahverengi lekeler için.

2. 21 Haziran 2007
  3. belissimo

belissimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    güneşe çıkarken yüksek koruma faktörlü güneş kremi kullanmayı unutmayın.ben 60 faktörlü kullanıyorum

4. 23 Haziran 2007
  5. belissimo

belissimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aklıma geldikçe yazıyorum...bunları dr a da yazdırabilirsiniz

6. 24 Haziran 2007
  7. BULUTT

BULUTT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    ben omuz bölgesinde kullanıyorum bunları tahriş ediyor yüzünde tahriş yok mu?locoid kullanmıyorum çünkü kortizon içeriyor

8. 24 Haziran 2007
  9. belissimo

belissimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    doktora sorarak locoid kullanıyorum tahriş yok şu anda.locoid engelliyor.emzirmeme rağmen kullanıyorum.bilgin varsa yazabilir misin emzirmeye etkisi var mı.doktor kullanabilirsin dedi ama bak şimdi tereddütte kaldım

10. 24 Haziran 2007
  11. aysgul

aysgul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende var lekeler yarın bende alıp deneyim çok teşekkürler

12. 27 Haziran 2007
  13. nergisss

nergisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar o expigmenti kullandım geçen yaz yüzüm bembeyaz oldu soluk renkli.soyuyormuş ama fazla kullanmadım bir kutu.yeni birşey çıkmış mela-d diye.meladin diye okunuyor yazında kullanılabilirmiş yakında deniycem mutlaka.......çok iyi diyorlar

14. 28 Haziran 2007
  15. BULUTT

BULUTT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108

ya benimde derin bilgilerim yok ama bu krem kesinlikle kortizonlu reçetede yazar zaten. kortizon diyince millet bi irkilir bence kes canım.zararı olabilir.
    boşver sonra kullanırsın locoidin amacı ne nemlendiriyormu acaba ne yapıyor yani ???eğer öyleyse hypo kullan onun zararı yok diye biliyorum ama sen yinede bir uzmana danış,yanlış bişi olmasın.:1no2:

16. 11 Temmuz 2007
  17. belissimo

belissimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evettt kullanalı bir aya yakın zaman oldu.lekeler iyice azaldı artık.kurtulmam mümkünmüş.sabırlı davranıp bu 3 kremi unutmadan sürüyorum saatinde.deneyen birisi olarak artık gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim

18. 14 Temmuz 2007
  19. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşım bende iki yıl önce dr gittim banada vermişti expigment,öbüründende evet önca baya bi kızardı benim sonra alıştı, rengide açıldı fakat ben tekrar hamile kalınca yine çıktı bu sefer NeoStrata diye bir krem kullandım aklında bulunsun!Çok güzel iyi geldi hamileliğimdede kullandım baya düzeldi biraz pahalı ama değdi.Bende 45 faktörlü COOPERTONE kullanıyorum yaz kış dr önerdi.Evdede banyodan sonrayoğurt limon sür faydasını göreceksin :1hug: