göbeğimde 1 mm incelme yok çıldırıcammm

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve jaimemiamor tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : jaimemiamor
  1. jaimemiamor

jaimemiamor Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar herkese;
    Benim bir derdim var göbek problemi 20 yaşındayım 1.71 boyum var 68 kiloyum fakat gelin görün göbeğim 94 cm 08.08.2009 da diyet yapmaya başladım 76 kilodan 68 kiloya düştüm okul tatile girdikten sonra tekrar kio vermeye ğraşmaya başladım gelin görün kü o tarihten beri diyetime sadık kaldım abur cubur tatlı hamurişi elimi sürmedim(ayda bir dondurma yedim istisnai olarak) hergün pilates yaptım 1 saatlik yürüyüş yaptım inanır mısınınız bir gıdım incellme YOKKKmafoldumbenmafoldumben nolacak beni bu halim şimdide 2 haftadır zumba yapıyorum yine incelme yok deliricem yaa nefret ediyorum vücudumdan insanlar 1 ayda 4 kilo nasıl veriyolar anlamıyorum 94 cm ne demek yaa resmn göbeğim pörtlüyoo zaten göbek ölçüsü boyunun yarısı olmalıymış yani benim için 85 cm ahh ahh o kadar uğraşmama rağmen boğazıma okadar dikkat etmeme rağmen bir gıdım gitmiyor incelmede yokk çoook dertliyim çooookkk bi de çok yesem Alalh muhafaza nolur duba gbi kalırım herhalde bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

2. 28 Temmuz 2010
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.861
    Ödül Puanları:
    463
    göbek erimesi için bildiğim birşey varsa, o da mekik..

üstelik bu kadar stres yapmayın, sadece birkaç cm fazlalığın var, eminim verirsin.. yerimseniben

4. 28 Temmuz 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    daha fazla çaba göstermen gerekiyor demek ki

herkesin bünyesi farklı

6. 28 Temmuz 2010
  7. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Diyetisyene gittin mi? Kilo verirken önemli olan kasların değil de yağların yakılması. Doktor kontrolünde rejim yapsan daha iyi olur. Ben de zayıfım ama göbeğim var. Ben de hoşlanmıyorum elbette ama senin kadar sıkıntı da etmiyorum. Kendini gereksiz strese sokma. En önemlisi sağlığın gerisi boş.

8. 28 Temmuz 2010
  9. jaimemiamor

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Diyetisyene gittim zaten 76 kilodan 68 e öyle düştüm ama bu kiloda takıldım diyetisyene göre 65 kilo olmam lazım ama naparsam yapayım gitmiyor sizin göbeğiniz doğumdan sonra mı çıktı öyleyse normaldir bazılarınınki toparlanmıyor çünkü ama daha ben çocuk bile doğurmadım kimbilir o zaman nasıl çıkacak zannedersem genlerimde var bunun ne kadar spor yaprsam yapayım değiştiremeyeceğim:eek:lmaz::eek:lmaz: beni teskin ttiğiniz için teşekkür ederim sizlere de

10. 28 Temmuz 2010
  11. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    ukalalık olarak algılamayn ama
    konuyu keşke;
    kilo vermek isteyenler bölümüne açsaydınız
    burası derdim var bölümü

12. 28 Temmuz 2010
  13. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede konuyu yanlıs yere acmıssın burda daha ciddi konular var suan ben ağlıyorum gibi :KK43:( off

14. 29 Temmuz 2010
  15. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Kilo vermek işi sabır işidir. Böyle çok cabuk bir gelişme bekleyemezsin. Geçenlerde bir doktorun yazısını okudum vucutta en zor eriyen bölge göbek gölgesiymiş. Göbekteki yağların erimesi düzenli spor halinde bile 2 seneyi bulabilirmiş.
    Şimdi kendimden örnek vereyim, zayıfım fakat bizdede genetik olarak göbekli bir yapımız var, aldığım kilo sadece göbeğime gider. Bu arada devamlı spor yapıyorum, son 5 aydır göbeğimde incelmeler oldu ama tam anlamıyla gitmedi, çünkü bu uzun bir süreç.
    Bu arada yediklerinede dikkat etmelisin, ekmek, yağlı, çikolatalı yiyeceklerden uzak durmalısın.
    Göbeğin için mekik çekmelisin hergün sayısını artır, bunun yanında günlük tempolu hatta ara ara koşu ile 30-45 dk kadar yürüyüş yapmalısın. Zamanla düzeldiğini göreceksin.

16. 31 Temmuz 2010
  17. jaimemiamor

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok dediklerinizin tadını bile unuttm çikolatayı 1 yıldır ağzıma almıyorum cips kızartma tadını unuttum sürekli sebze meyve yiyorum midemde orman oluştu resmen:bbo::bbo: dediğiniz gibi benim de baba tarafındaki kadınlar çok şişman genetiğimizde var dediğiniz gibi seneye ağustosta ne durumda olacağım teknik değiştirdim artık kalkar kalkmaz 1 saat yürüyorum sonra dinlenmeden atlayabildiğim kadar ip atlıyorum sonra bir saat zumba yapıyorum inşalalh işe yararmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

18. 31 Temmuz 2010
  19. doLunaay

doLunaay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    41
    umarım işe yarar..
    benim de göbek var =)