Göbeğime Ne Oldu Böyle?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve berilalara tarafından 19 Ocak 2008 başlatılmıştır.

19 Ocak 2008
    Konu Sahibi : berilalara
  1. berilalara

berilalara Guest

Arkadaşlar 11+1 Haftalik Hamileyim Fakat Göbeğim Felaket çikti Normalmi Acaba Bilmiyorum Geçen Hafta Tartilmiştim En Son Yarim Kilo Almiştim Bu Hafta Bilmiyorum Ama Yemek Yiyince Göbeğim Felaket Oluyo Sabah Kalktiğimda Hafif Belirgin Fakat Az Bişey Yemek Yiyeyim Sanki 4-5 Ayliğim Anlamadim Normalmi Ya

2. 19 Ocak 2008
  3. panikatak

panikatak Guest

slm.bende 11+1 hamileyim.ve bendede çok göbek var.kilo problemim yok.her sabah tartılıyorum.yaklaşık 10 senedir hep aynı kilodaydım.yine aynı kilodayım.ama göbeğim çok şiş.sanırım gaz şişkinliği.artık yüzüstü yatamıyorum.rahatsız ediyor.ama kilom aynı sadece gaz bu kadar şişlik yaparmı:uhm:

4. 19 Ocak 2008
  5. fxixndxixkiçim

fxixndxixkiçim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende De Hiççç Göbek Yok,16 Hafta Bitti...çiksin Istiyorum..

6. 19 Ocak 2008
  7. EU2

EU2 Guest

canım bende 8 haftalığım eteklerim ve pantolonlarımın içine sığmaz oldummm.....normalda biraz göbüş vardı şimdi 2 katı oldu normaldir sanırım,,,bazılarının iç karnı dar oluyomuş ve daha çabuk büyüyyomuşş(ne demekse artık)a.sa.sboşver hamilelik her haliyle güzelll:1hug:

8. 19 Ocak 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Kimi kişilerin iç karınları geniş olurmuş.Benim doktorum seninki yağdan şişmiş hemen dedi:1closedeyes:
    Aslında çok zayıf insanların göbeği çıkmazmış bilmiyorum ne kadar doğru.Bende 12 haftalık hamileyim.
    Benimde göbeğim var ve 4 kilo aldım..Doktorum normal gidiyorsun ama gene de dikkat et dedi..
    Sizlerde de var mı bilmiyorum ama benim acayip bir iştahsızlık var.Ve bu şekilde kiloları nasıl aldığımı bilmiyorum.
    Yediğim hiç birşeyden gebe olmadan önceki gibi haz almıyorum..
    Ve eski halime dönmek istiyorum artıkfisfisfis

10. 19 Ocak 2008
  11. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    Benimde karnım büyümüştü 10 haftada ama sonra dr şişlik olduğunu söyledi.şimdi 16 haftadayım çok az karnım.bebişim kıpır kıpır hissediyorum artık yaa :))

12. 19 Ocak 2008
  13. aytii

aytii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 18 haftadayım 6 aylık gibi göbegim var 7 kilo aldım :KK43:(

14. 19 Ocak 2008
  15. EU2

EU2 Guest

Ben 10+1 haftalık benimde şimdiden kıyafetlerim olmuyor aslında 2 kilo aldım anlayamadım enteresan bir durum normaldir herhalde.

16. 19 Ocak 2008
  17. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    13+6 haftalığım daha kilo alamdım onun için göbüşümde yok ...ilk hamilelikte göbeğiniz oldukça büyük görünebilir size ...göbeğim olsaydıda sorun etmezdim...bu günlerin keyfini çıkarın

18. 19 Ocak 2008
  19. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 28+3 oldum karnım daha yeni kıyafetlerimden belli oluyo toplam sekiz kilo aldım ama özellikle 20 den sonra acayip hızlı genişlemeye başlıyosunuz hele son bir haftadır her sabah kalktığımda daha fazla şiştiğimi farkediyorum daha önümde yaklaşık 11 hafta var sonumu çok merak ediyorum