Göbeğimin üst kısmında içerden hissettiğim kesik acısı

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve yaseminkg tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : yaseminkg
  1. yaseminkg

yaseminkg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar merhaba,
    Yaklaşık üç, dört gündür göbeğimin biraz üst kısmında hareket ettiğimde, öksürünce hatta gülünce içerden bıçakla kesiliyormuş gibi bir acı hissediyorum.Dinlenince geçiyor.İçerden birşeyler yırtılıyormuş gibi. Önceki gece yatarak uyuyamadım, sırtıma bir sürü yastık yerleştirip oturur vaziyette uyumaya çalıştım. Dün doktorumu aradığımda görmem lazım dedi ve bu sabah beni muayene etti, fıtık olabilir diye düşünmüş ama değilmiş. Allah'a şükür bebeğim de iyiyiymiş.Karaciğerde bir bağ varmış belki o geriliyordur dedi.10 günlük rapor verdi dinlenmem için. Aranızda hiç böyle birşey hisseden birşey var mı bilmiyorum ama bana hala gerilme değil de bir yırtılma gibi geliyor. Belki kas yırtılması bilmiyorum.

2. 4 Mayıs 2008
  3. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    ben derin nefes aldigimda öyle oluyorum.. birde esnerken bazen yarim kaliyo.. buraya yazdigina göre temmuz annesisin sanirim .. canim karnimiz büyüdü artik iyice ...bebislerimizin ve organlarimizin yerleri daraliyo.. doktorun bise görmediyse kafana takma .. ben doktoruma söylemedim bile.. normal oldugunu düsünüyorum ..

4. 4 Mayıs 2008
  5. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun.bende olmadı şimdiye kadar böyle bir sorun ama bikaç ay önce kontrole gittiğimde doktorum karnıma bakıp sende fıtık olabilir,genel cerrahiye bi görün demişti.sonra özele gittim bişey yok dedi.Allah korusun fıtık olsa nasıl bir tedavi uyguluyorlar bilmiyorum ama adı bile çok ürkütücü geliyor bana,nedendir bilinmez.

6. 4 Mayıs 2008
  7. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    yasemincim endişelenme canım, geçmiş olsun aynı acı bendede var karın şişliğinin bittiği yerde karnımın tam üstünde, benimde özellikle uyurken başlıyo ama karnımıs artık çok şiş olduğu için normal diye düşünüyorum bende, kötü bişey olsa başka türlüde bi işaret verir Allah korusun, sevgiler canım

8. 4 Mayıs 2008
  9. hafsaa

hafsaa Guest

benımde çok oturdugumda oluyo kıslar nefeste zorlanıyorum ay daha kocaman ıkı ay var

10. 5 Mayıs 2008
  11. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun bende öyle anlattığın gibi bişey olmadı. sadece kızım dönerkern karnım çok geriliyo o kadar...

12. 5 Mayıs 2008
  13. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    geçmiş olsun canım bendede öle bişi yok ama arada yürürken karnıma böle bişi takılırda çekince acır ya öle bi acı oluo ama çok nadir sölemedim bende doktora normaldir herhalde...:icecream:

14. 5 Mayıs 2008
  15. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynı sorun bende de var göğsümün hemen altında karnımın şişkinliğinin başlama noktasında çok keskin bir ağrı oluyor .. uyurken beni uyandırıyor düşün yani, o bölgeyi gerer gibi hareket edince ağrı geçiyor ama bıçak saplanır gibi gerçekten de .. doktor normal hamilelikten dedi.. magnezyum tablet kullanıyom kramplar için artık , belki iyi gelir.. herkese geçmiş olsun..

16. 5 Mayıs 2008
  17. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Bende de tam aynı yerde var ama orası boslukta kalıyo ya ondan oluyo heralde yaa hep de sao gogsumun altında.

18. 5 Mayıs 2008
  19. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    normal artık canım bunlar yaa bende de oluyor bazen cok kötü bir durum napıcagımı şaşırıyorum neyse az kaldı 1,5 ay off off