göbeğimmm:(

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve ros3 tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ros3
  1. ros3

ros3 Guest

yaa benn 52 kıloyum ama bu gunlerde gobegımı grmenızz lazım otrunca katlanıo resmen delı olcamm nıe bole olduu nasıl gcrcemmm bnuya:tomato:

2. 1 Nisan 2009
  3. Lavanta

Lavanta benaşıkoldum sendeolsana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ros aynen o dertten bende de var gitmiyor gitmiyor sanırım yediklerimiz gaz yapıyor sindiremediğimiz için oluyor şu sıralar yine var bi ara düzenli ıhlamur falan içtim ben gazdan şüpelendiğim için ıhlamur içtim iyiydi seviyesi ama şı sıralar yine olduğundan fazla bende 57 kilo civariyım..gazdan olamazmı arkadaşım hani aşırı hamile gibi ise (benim öyle oluyo) gazdan kaynaklanır tahminim cnm inş. geçer kurtuluruz

4. 2 Nisan 2009
  5. missdance

missdance beden eğitimci Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    selam bende bir ara öyel bir göbüşle gezdim ama hani şu prebiyotik yoğutlar varya onlardan yedim sindirim sistemim düzeldi gabüşte düzeldi ayrıca size mekik tavisye ederim.sabahları 20 akşamları 20 yapmak yeterli.

6. 2 Nisan 2009
  7. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evett kızlarr mekik gerçekdenn iyii geliyo ben değil ama kuzenimmde ertliydii memkik çekerekk zamanla düzene girmişdii

8. 2 Nisan 2009
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bende 48 kiloyum ama göbeklilerdenim günde 120 mekik çekiyorum işe yarıyor:)

10. 2 Nisan 2009
  11. missdance

missdance beden eğitimci Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    evet mek,k her zaman işe yarar bende beden eğitimi öğretmeniyim ordan biliyorum yani :)

12. 2 Nisan 2009
  13. Lavanta

Lavanta benaşıkoldum sendeolsana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar mekik çekme çok zor yaaa (yada ben haylazım) bi ara çektim kafama çok takmıştım ozmanlar çekiyodum ama çok fazla devam edemiyodum yine devam edeyim bari şu periyobiyodik yoğurt dediğin aktivya falan mı bende kullanayım barim işe yarıyorsa daha önce işe yaramadığını duymuştum

14. 2 Nisan 2009
  15. ravzaaa84

ravzaaa84 miniğim bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kayısılı form çayıda işe yarıyor probiyotik yoğurdu bende kullandım fakat pek faydasını öremedim tabi kişiye göre değişe bilir etkisi kayısı bağarsakları çalıştırdığı için şişlik hissini geçiriyor

16. 2 Nisan 2009
  17. forga

forga Guest

Sanırım hazım sorunları, şişkinliktir. Bence çok sık yeme, öğün aralarında yemek şişkinlik yapıyo tecrubeyle sabit. Ve sıcak sirkeli su iç yatarken sabah kalkınca oda iyi geliyo ve soğuk yemek içmek kesinlşkle çok gaz yapıyo sıcakta öyle oda sıcaklığında yiyip içmek lazım
    Bide ebru şallının karın hareketlerini hergün düzenli yapınca çok işe yarıyo

18. 2 Nisan 2009
  19. bebishim

bebishim kk'nın pamuğu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ebru sallının karın hareketlerı nasıl bırsey?