göbek bağı düşmeden bebişinize banyo yaptırdınız mı?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve BenAyKizim tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

15 Nisan 2008
    Konu Sahibi : BenAyKizim
  1. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaşlar kafam karıştı.:uhm:kimi göbek düşmeden yıkanır diyor kimi yıkanmaz diyor.ben büyüklerimden yıkanmaz diye biliyorum.internette de baktım aslolan kuru tutmakmış.kısa süreli banyo yapılabilimiş.ya siz ne yaptınız bi yardımcı olun şu hamiş arkadaşa.zaten yeterince korkularım va:bbo:r bi de bu çıktı yav

2. 15 Nisan 2008
  3. dilekom

dilekom Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben ilk çocuğumda 10,günü bekledim göbeği düştü ondan sonra yıkadım...düşünsene yıkarken yumuşar ve kuruması gecikir ki onların kiri nedirki bence sen beklet
    eskilerinde bi bildiği vardır

4. 15 Nisan 2008
  5. Quelle

Quelle Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hastanede yikadilar normal bi sekidle evdede yika dediler ama gobegine su dokme banyo yaptiktan sonrada etrafini kurut demislerdi ben yikadim birsey olmadi

6. 15 Nisan 2008
  7. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben göbegi düşene kadar yıkamadım drumuz öle sölemişti anfeksyon kapma olasılıgı yüksekmiş

8. 15 Nisan 2008
  9. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bende gobegı dusene kadar yıkamaım 10 gununde dustu gobegı.ondan sonra yıkadık.ama duydugum kadarıyla dusmeden yıkayanlarda var.eczaneden gobegı kapatmak ıcın bantlardan alıp takıyorlarmıs yıkanırken su gecırmıyormus boylece.ama bence en garantı dusmesını beklemek

10. 15 Nisan 2008
  11. TIRTILIM

TIRTILIM Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla canım ben yıkadım bişeyde olmadı hatta 7 bgün içindede düştü zaten....sonuçta hastanedede yıkanıyo bebekler öyle bişi olsa sanırım onlarda yıkamazlar...

12. 15 Nisan 2008
  13. inciboncuk

inciboncuk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim bebeğim doğduğu günden beri istisnasız her gün yıkanıyor akşam saat 22 de yıkıyorum emzirme şu bu derken 23 de uyuyor saat 02:00 ye kadar . sadece banyodan sonra 3 saat kesintisiz uyuyor .bebeğin anne karnında da su içinde olduğunu düşünürsek bu onların rahatlamasını sağlıyor göbek enfeksiyon kapacaksa yıkamasan da kapar iyice kurulayıp alkolle bakımını yaparsan hiç bişey olmaz ben bebeğime hep kendimi düşünerek bakıyorum maşallah hiç bi sorunumuz yok mesela ben 10 gün yıkanmasam ne olur acaba??

14. 15 Nisan 2008
  15. elanurum

elanurum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk zamanlar doktorumun sözünü dinledim yıkamadım göbek düşmek bilmedi ,17.günde anneminde baskısıyla aynı hastanede başka bi doktoru aradım yıka bişey olmaz dedi yıkadım 2 gün sonra düştü göbegi,bebekler banyo yapınca acayip rahatlıyo ,banyodan sonra iyice kurulayın bişeycikler olmaz..

16. 15 Nisan 2008
  17. FERAYKANAL

FERAYKANAL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    casnım bana hastanedeyken çıktığımızda yıkamamızı söylediler ama br kez sonraki banyosou göbeği düşünce dediler göbeğide 1 haftada düştü

18. 15 Nisan 2008
  19. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    63
    herkese görüşlerinden dolayı teşekkür ederim.alacağım bilgiyi aldım.yıkamayacağım.az önce kayınvalidemle konuştum o da yıkanmaması taraftarı.zaten ne kadar kirlenir ki.....