göbek bagı dustu, şimdi ne yapmam lazım

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve oNcA tarafından 3 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : oNcA
  1. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar 12.gunumuzde gece göbek bagı dustu...göbegi dısarda kaldı...şimdi ne yapmamız lazım..göbek dışarda kaldı...baglamamız gerekiyormus ama bagladıgımızdada durmuyor, kayıp gidiyor...siz ne yaptınız...

2. 3 Ağustos 2008
  3. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bağlamana gerek yok gazlı daha önce düşmeden yaptığın gibi gazlı beze batıcon sür(mikrop kapmasın dıye) bır ıkı günn daha üzerine göbek kendını içine çekecektır..benımkıde dün düşürdü yanı tam hafatsında ama dünden beri baya kurudu içeri gidiyor ...merak etme bişiolmaz canımm..

4. 3 Ağustos 2008
  5. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım bağlama hiç birşey yapmana gerek yok, bekle sadece, banyoda yapabilir artık bebişin, o içinden kuru kan gibi bişiler atar bir kaç gün daha, sonra tamamen düzelir, bizim öyle oldu tesadüf doktora gitmiştik o zaman, daha çabuk kuruması için doktor K vitamini iğnesi yaptı hemen geçti,darısı sizin olsun, öpüyorum seni

6. 3 Ağustos 2008
  7. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    oglumun göbegi düstügünde ebe eve gelip pudra sürdü ve üzerine gazli bez koydu .. gece aynisini bende yaptim.. ertesi gün yikadim bisicik yoktu ..

bu arada kizlar siz bebegi göbegi düsmeden yikamiomusunuz?
    ben hastaneden geldigim günden itibaren yikadim hep ? bi zarari olmadi ..

8. 3 Ağustos 2008
  9. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    ya canım annemde bizi yıkamış göbek düşmeden, yıkanır yıkayalım dedi, ama benim kociş baya pimpirikli doktor düşmeden yıkamayın deyince yıkamadık bizde, öyle durdu yazık 5 gün, anne karnından çıktığı gibi

10. 4 Ağustos 2008
  11. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    biz ilk gunden itibaren yıkadık...belki kış olsa bukadar sIk yıkamazdık ama yaz ve çok sıcak...yıkamazsak ateşleniyor...
    göbek bagı dustugunden beri ara araateşleniyor ve uyumuyor...sürekli aglayıp bagırıyor...bugun doktora gidicez...bakalım ne diyecek...

12. 4 Ağustos 2008
  13. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    göbeği düşünce bağlamana gerek yok canım .. o kendiliğinden düzelir .. cqanım akıntı yada kan görmediysen ateşin onla ilgili olduğunu sanmıyorum .. ama tabi mutlaka dr görsün ..

14. 4 Ağustos 2008
  15. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    yok canım kan veya akıntı yok...ama atesleniyor ve anlam veremiyorum...havalar sıcak ya ondan olabilirmi aceba...yıkanınca geciyor atesi...

16. 11 Ağustos 2008
  17. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar dun altını değiştirirken bebeğimin göbeğinde koyu kırmızı gibi bir sey gördum...buyuk ihtimalle kan...göbek düşeli 8 gun oldu...bugun o leke dahada artmıs...sizce bu neden...doktoru aradım teli açmadı...yarın gideriz buyuk ihtimalle

18. 11 Ağustos 2008
  19. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkma ara ara benım oğlanınkıde kanıyor açtığımda kanamış kurumuş olarak görüyorum bugün doktora gıttık oda gördü ama hiçbişi demedı eğer problem olsaydı söylerdı içini rahat tut az bı lekeyse eğer..........