göbek büyümesi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar ben 45 kilo ile hamile kaldim boyomda 1.64 filan simdi 20. haftadayim kilom hep ayni ya 46 yada en fazla 47 oluyor.ama karnim birden büyüdü daha 5. aydayim göbegim 83 cm.doguma kadar daha nekadar büyür? lütfen bir cevap yazabilirmisiniz normalmi anormalmi?

2. 17 Şubat 2009
  3. EU1

EU1 Guest

kimse cevap yazmiyacakmi??:1no2:

4. 17 Şubat 2009
  5. papatyass

papatyass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım karnının birden büyümesi normal zaten 2-3 günde aniden çıkıyo. aslında bebek çok hızlı büyüyo. tabi rahim boşluğunu kaplayana kadar anlamıyoruz büyüdüğünü. rahim boşluğunu kaplayıp rahim büyümeye başladığında anlıyoruz biz. ama kilo almamış olman ilginç. sanırım bundan sonra almaya başlarsın çünkü bebişte artık kilo alacak. hihoyyyt takma böle şeyleri kafana hamileliğinin tadını çıkar :CüvCüv: :dance:

6. 17 Şubat 2009
  7. EU1

EU1 Guest

tesekkür ederim. acaba doguma kadar kac cm daha büyür karnim bir fikrin varmi ?

8. 17 Şubat 2009
  9. papatyass

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kişiden kişiye değişir sanırım. benim bi arkadaşım ufacık karınla doğum yaptı. benim de epey bi büyüdü. galiba sen fazla büyüsün istemiyorsun öle gibi geldi :))

10. 17 Şubat 2009
  11. EU1

EU1 Guest

hayir istemiyorum cünkü kendimi kötü hissetmeye basladim.cirkin hissediyrum galiba önceden hep zayif oldugum iyin alisamadim:KK43:

12. 17 Şubat 2009
  13. papatyass

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    evet epey bi zayıfmışsın :))) amaaan boşveeeer benim hoşuma bile gidiyo (bir sürü avantajı var otobüste yer falan veriyolar :))) şaka bi yana gerçekten takma kafana onlar sağlıklı olsunda gerisi hallolur. zaten doğumdan hemen sonra çoğu gidiyo kiloların.biraz sıkı bi diyetle de eski haline gelirsin korkma. 45 kilo hamile kalan kız 80 kilo olacak halin yokya kaydirigubbakcemile3 sakın öle çirkin falanda hissetme kendini. sen öle görürsen herkes öle görür seni.eminim eşinde memnundur bu halinden.

14. 17 Şubat 2009
  15. EU1

EU1 Guest

o cok memnun cok tatli oldugumu söylüyor bazen tavuga bazende ördege benzetiyor beni.ama komik oldum bacaklarim filan cok ince olunca göbek komik görünüyor :)))
    neyse moral verdin cok tsk ederim sagol:)

16. 17 Şubat 2009
  17. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    canım olabiir tabi,sıkma canını.Ben de 7.ayıma kadar 4 kilo almıştım,ama göbeğim vardı.Bünyen kilo vermeye yatkınsa ki zaten zayıfsın,verirsin,merak etme.

18. 17 Şubat 2009
  19. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben de 6. aydan sonra kilo almaya başladım. şu an 37 haftalığım göbeğim kocaman sanırsınız ki içinde 8-10 bebek var. boyum da 1.72 kocaman görünüyorum. eşim bu halimi çok beğeniyor sevimli buluyo. ben de alıştım valla. memnunum.:CüvCüv: