göbek fıtığı olan var mı

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve beyazzzambak tarafından 29 Ekim 2008 başlatılmıştır.

29 Ekim 2008
    Konu Sahibi : beyazzzambak
  1. beyazzzambak

beyazzzambak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim kızımın göbek bağı 13. günde düştü o zamndan beri şişlik vardı ama ben normal olduğunu geçeceğini düşünüyordum bugün iyice şiş olduğunu gördük bastırınca içine doğru gidiyor ucu da hafif mor gibi ağladığında ıkındığında iyice şişiyor ceviz büyüklüğünde internetten araştırdım göbek fıtığı olduğunu ve muhtemelen geçeceğini 3 yaşına kadar gçmezse ameliyet olacağını söylüyor daha önce bu durumu yaşayan bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim

2. 29 Ekim 2008
  3. ozlemehm

ozlemehm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda da var 2aylık şuan doktora gittik geçen ay bekleyelim olur bebeklerde hiç bir şey yapmayın dedi ama ağlayınca ve gerinince şişio diye parayı peçeteye sarıp ipek bantla bantladık en azından sabitlio bakalm cuma kontrolümüz var ne diycek doktor ben 35 haftalık doğum yaptım o yüzden olduğunu düşünüorum bi kanal varmış o kapanmamış inşallah geçer

4. 30 Ekim 2008
  5. hatice41

hatice41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım 15 günlük aynı senin gibi 13 gün düştü göbeği ve hala kapanmadı.ağladıkça daha da çok açılıyor gazından dolayı doktora gittim,doktor cerrahın göbeğini görmesi lazım dedi .o kadar takıyorum ki göbeğini üzülüyorum inşallah seninkide benimkide iyileşir

6. 30 Ekim 2008
  7. beyazzzambak

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım ya ıkındıkça gazı oldukça büyüyor sanki allah hepimizin bebişlerine sağlık versin

8. 30 Ekim 2008
  9. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    348
    Ödül Puanları:
    153
    Benim bebeğiminde var göbek fıtığı aşırı ağlamaktan çıktı dr.a götürdük 1 yaşına kadar kendiliğinden düzelir eskiden bi bezin içine sert bi cisim koyup onu göbeğe sararlarmış annem yapmamı söylüyo ama ben unutuyorum dene istersen ama bi zararı yok sanırım üzülme sakın

10. 30 Ekim 2008
  11. beyazzzambak

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eşimde denyelim diyor ama ben pek sıcak bakmıyorum yara bandıyla para yapıştıralım diyor ama yara bandı sonra çıkarırken acır yara bandının yapışkanı kalır onu çıkarmak zor olur diye yapasım gelmiyor ama bu gidişle deneyecem heralde

12. 30 Ekim 2008
  13. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar benim oğlumda da göbek fıtığı vardı.3 aylık olduğunda tamamen geçmişti.merak etmeyin sizinkiler de geçecektir.bana da göbeğine bişeyler sar diyolardı yapmadım ama geçti.dr.lar pek tavsiye etmiyolar zaten.
    Sağlıkla büyüsün bebişleriniz...

14. 31 Ekim 2008
  15. beyazzzambak

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayyyyy canım ya inşallah geçer umutlandım yazdıklarını okuyunca