göbek sorunum war yardım istiyorummmm..

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve seymakoca tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : seymakoca
  1. seymakoca

seymakoca Guest

a.s. arkadaşlar doğum yapalı 40 gün oldu..ama şu göbekten kurtulamıorum :çok üzgünüm:
    hamileliğimden önce hiç göbğim yoktu ama doğmdan sonra doğal olarak kaldı..daha iner diyorlar ama ynede kalr bence..
    nar çekirdeği yağı warmış wicudu sıkılaştırıyormuş netten baktım.kullanan warmı yaa ondan alsam başka n yapabilrm yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkrler.. :1rolleyes:

2. 5 Ocak 2010
  3. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ahhh be canım dur bakalım hele daha yeni doğum yapmışsın sen bence nar çekirdeği falan şimdilik düşünme emzirme dönemin daha çok yeni bebeğine daha çok süt yapıcı şeyler yemeye gayret et bence hayatım bi süre sonra zaten gidecektir tabi biraz egzresiz klasik olsada biraz boğazımızı kesçez yavaş yavaş bak ben doğum yapmadan önce 53 kilo idim şimdi 60 kiloda kaldım göbek desen hiç gitmedi ki yemekle aram olmamasına rağmen ben doğum yapalı 1 sene oldu daha yeni yeni gitmeye başladı ama inan hala var:1no2:

4. 5 Ocak 2010
  5. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada ikiz doğumum oldu yerimseniben

6. 5 Ocak 2010
  7. dilasa..

dilasa.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim de hiç göbeğim yoktu doğumdan önce şimdi var çok canım sıkılıyo kendimi dev gibi hissediyorum sanki giydiğim hiç bi şey yakışmıo :KK43: gerçi daha 3. ayında bebeğim

8. 5 Ocak 2010
  9. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde o zamanlar göbeğim vardı çok üzülüyordum hatta ilk iki hafta falan 6 7 aylık hamile gibiydim.bebeğim 3-4 aylıkken hiç kalmadı dümdüz oldu hiç korkma.herkesin vücuduna göre değişir tabide geçebilir hiç merak etme.

10. 6 Ocak 2010
  11. ruj22

ruj22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    386
    Ödül Puanları:
    163
    ben aynaya bakınca saçımıbaşımı yolmak istiyorum offfffffffff

12. 6 Ocak 2010
  13. fdneng

fdneng Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dğum yapalı 3 ay oldu ama hala göbeğim var:KK43:( mağazalara gitmek istemiyorummmmmmmmmmmm

14. 6 Ocak 2010
  15. AYXSXEGXUXL41

AYXSXEGXUXL41 me and my pleasure.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar tek çözüm spor yapmak.ben beden eğitimi öğretmeniyim.oğlum 6.5 aylık şuan.3.aydan sonra spora başladım.şuan eski formuma döndüm.göbek eritmenin 2 önemli hareketi var.evdede yapabileceğimiz mekik ve sopa hareketi.mekiği hepimiz biliriz.sopa hareketide 1-1.5 metrelik sopayı omzumuza koyuyoruz ,ellerimizle sabitliyoruz.ayakta durup sağa sola hızlı şekilde dönüyoruz.bu hareket karın kaslarını çok iyi çalıştırır.ve düzenli uygulandığında kısa sürede olumlu sonuçlar alabilirsiniz.dert etmeyin.istersek göbeği yok edebiliriz arkadaşlar..

16. 7 Ocak 2010
  17. nazliozcan

nazliozcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aaa süpermiş ben bu hareketin bu kadar etkili olduğunu düşünmüyordum yarındn itibaren denemeye başlayacağım

18. 8 Ocak 2010
  19. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Bende o göbeğin ebedi bende kalacağını düşünüyordum ama 4. ayın sonunda eridi gitti şimdi karnım dümdüz.