Göbekler Düştümü? Nezaman Düştü?

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve BenKardelen tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : BenKardelen
  1. BenKardelen

BenKardelen AŞKLARIM BUĞRA&BEYZA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    KIZLAR BUGÜN 11 GÜN OLDU BEBİŞM DOĞALIİ GÖBEĞİMİZ HALA DÜŞMEDİ ARANIZDA DÜŞENLER VARMI KAÇINCI GÜNDE DÜŞTÜ SİZİNKİ:uhm:

2. 22 Mayıs 2008
  3. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim kizim yarin 1aylik olucak 6. gununde dustu gobegi surekli temizledik kulak pamugu ile gobegi kaldirip etrafina antiseptik surduk ve cok cabuk dustu unutmadan birde bezinin gobege gelen kismini katla gobek hava alsin daha cabuk duser benim gorumcem martta dogum yapti 17 gunde dustu oglunun ki sanirim kordonu biraz kalinmis

4. 22 Mayıs 2008
  5. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kardelencim bir hafta oldu bugün bebişime ama hala düşmedi pek düşecek gibi görünmüyor. biokadin antiseptik sürüyorum 3 gündür..az kaldı sanırımmm düşmek üzere...
    bebişini öp benim için kardelencim..öptüm ikinizi de..

6. 22 Mayıs 2008
  7. pelinakxixn

pelinakxixn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde 6 günde düştü.hava alırsa daha çabuk düşer.ha bir de göbeği düşmeden yıkarsan oda geciktirir düşmesini.

8. 22 Mayıs 2008
  9. BenKardelen

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım öptüm şimdi seniniçin sende benim için öp. ya benim bebişle senin bebişi çok benzettim benimkide gözlerini acınca aynen seninki gibi bakıyor bide gözleri kayıyor bazen çok komik oluyor cem yılmazın görüntülü tlf reklamındaki kedi gibi oluyor bende boncuk diye seviyorum onu. he he:)))))

10. 22 Mayıs 2008
  11. BenKardelen

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yıkadık dayanamadım geç düşme ihtimali olabileceğinden çoçukcağız turşu olup kokmasın diye 2 günde bir yıkıyorum. ist havalar çok sıcak ter boşalıyor ikimizdende emerken. ama hava aldırmıyorum göbeğine bezi üstüne koyuyorum ondan düşmemiş olabilir:uhm:

12. 22 Mayıs 2008
  13. ayperin

ayperin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ikinci hafta başında düştü..düştüde denmez aslında:)dr gittik ve göbeği kurumuş dedi tuttugu gibi elinde kaldı:) bende rahatlamış oldum..o zamana kadar hergün alkolle pansumanını yaptım...yıkarken ıslanmaması için dikkat ettim..birde bezlerken ,bezin dışında bıraktım göbeğini...

14. 22 Mayıs 2008
  15. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim bebiş3 günlükken düşürdüüüüüüüüü göbegini

16. 23 Mayıs 2008
  17. mercan_dilara

mercan_dilara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kardelencim , Kayarnin gobegide 8.gununde dustu.Dr lar genelde gobegi dusmeden yikamayin diyor.Biz islak maendiller var bebekler icin onlarla sildik,birde her bezini degistirdigimiz de alkolle siliyorduk.Annem fazla aglamsin gobegi firlar,ya da gobegi kanar diyordu hep.Yalniz dustukten sonra bir kac gun sulaniyo gibi oldu.Birde cok cok az kan vardi dr goturduk, kulak cubuguyla ta gobeginin en derini yerine kadar sokup temizledi kurumus kani.Siz yapamazdiniz dedi.
    Ama gobek olayi cok onemli .Erken dusmedi de ,gec dusmesi de sorun oldugunu gosteriyormus.En erken 1 hafta, en gec 3 hafta yaziyor interneetten kontrol ettim .Merak etme daha vakti var duser..

18. 23 Mayıs 2008
  19. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bizimDE 6. gün dğşmüşdü bizde düşene kadar yıkamadık
    tabi o zaman şimdşi gibi sıcaK değildi