Gobekleriniz Ne Halde Kizlar

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve EU1 tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Sevgili nisan anneleri Allaha sukur cogumuz saglikla bebeklerimize kavustuk.Allah evlatlarimizi bize bagislasin.Yalnizzz gobekler ne durumda.Ben ilk dogum yaptim ayaga kalktigimda resmen sok oldum.Hic dogurmamis gibiydim midem bosalmis karnim sarkmisti.O an aglicaktim nerdeyse nasil eski haline gelicek nasil duzelicek diye.Ama simdi daha iyi toparlandi epey karnim.Suan 2 bucuk aylik hamile gibi duruyorum tatlicadiarzu ve korse takiyorum dogum sonrasi icin ozel korse.Umarim en kisa zamanda erir gobegim yoksa kotu duruyo yaa :çok üzgünüm: Sizin gobisler ne alemde peki??

2. 23 Nisan 2008
  3. ozturyu

ozturyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim gobek de ayni 3 aylik gibi ama ben korse takmoyrum tam alicakdim. bana sakin takma bu sefer gobek korseye alisir bi omur takmak zorunda kalirsin dediler. napsam acaba....

4. 23 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Yok canim ya daha neler zaten simdilik korse tutuyo karnimi sonrasinda da spora baslicam.Sporla toparlicam.Yoksa gitmez bu gobek canim bence sende korse taksan iyi olur..

6. 23 Nisan 2008
  7. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben sezeryanlıyım biliyorsunuz
    benim dr um 4 ay bitene kadar asla korseye felan izin vermiyor...

8. 23 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

evet canim sezeryanda olmuyo sakin deneme sonra sporla eritirsina.s.

10. 23 Nisan 2008
  11. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben dört ay oldu doğum yapalı azcık bi göbeğim var ben normal doğum yaptım...doğumdan eve gelince göbeğimi eski usul sardık biz.ama hep kaydı.çok tutmadı yani..şimdi çok az kaldı göbeğim yemek falan yiyince çıkıyo sadece...o da nasıl erir bilmiyorum valla
    onun dışında hiç fazla kilom falan yok.hiç doğum yapmamış gibiyim

12. 23 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

oh masallah canim bende oyle 12 kilo aldim 10 kilo gitti 2 kilo kaldi azcikta gobek ama daha 13 gun oldu birde spora baslasam tam olacak :))

14. 23 Nisan 2008
  15. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dur kız daha ne sporu....
    bi 40 ın çıksın önce..deli....
    emzir azcık....
    40 ın çıkıp regl oluncada iner biraz şişliğin....
    bekle azcık...sabırsızım benim..
    ben 52 ile hamiş kaldım..69 la doğuma girdim 62 ile çıktım..ilk 2 ay verdim kiloları...merak etme senin vücutta benimki gbi...gider onlarda..ne marka korse takıyon nette varsa bi link verir misin canımm

16. 23 Nisan 2008
  17. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben epidural normal dogum yaptım bugün 20. günümüz bende göbiş möbiş kalmadı eski kiloma döndüm :teytey: çok azçık birazçık göbiş var yok denecek kadar oda eskidende vardı ama bebişimiz hastaydı hastanede yatıyordu çooooooook üzgündüm moralim çook bozulmuştu üzüntüden gitti herşey ALLAHA çook şükür bebegim düzeldi iyiyiz a.s.:nazar:

18. 24 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

mavili canim ben burdan aldim korseyi kutusunuda attim yavv valla ismini bilmiyom o yuzden ama cok ise yaradi gobek falan kalmadi gibi valla.

oznurcum seninde bebeginin iyilesmesine cok sevindim.Allah bir daha gostermesin.

Bu arada benim gobek gunden gune eriyo suan resmen eski halime dondum ve 3 gunde 1 kilo daha gitti.Hay masallah bana buhizla gidersem istedigim kiloya ve forma cabuk ulasicam.