Göbekli bayanlar nasıl mayo giymeli?

Konusu 'Mayo - Bikini - Pareo' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Cicilikiz
  1. Cicilikiz

Cicilikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Biz Türk kadınlarının hani derler ya hafif ayva göbeği işte biz o ayvayı çoktan geçip bu konuda master yapmış bir milletiz.Kültürümüzde var günler,mangal keyifleri,ee birde ağız tadına toptan düşkün bir millet olunca ortaya kadın erkek genelde Türk kası fazlaca gelişmiş bir millet ortaya çıkıyor.Yaz geldi deniz ve havuz mevsimi çoktan başladı siz hala göbeğiizden yakınıp sezonu açmayanlardansanız işte size mayo seçiminiz için pratik bilgiler:[​IMG]

üçgen bikini giymeye kalkmayın, tüm dikkatleri hiç istemediğiniz bir biçimde üzerinize çekersiniz. Düz renk mayoları tercih edin. Desenli bir model giyerseniz, göbek kısmınızdaki desenler balon üzerindeki resim misali irileşeceği için yine dikkatleri göbeğinize çekmiş olursunuz

2. 1 Temmuz 2010
  3. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben gobegi eritip giyecem valla bikiniyi. Spora gidiyorum, bolgesel hareket filan yapiyorum eritmek icin su siralar. kaydirigubbakcemile2 farketti bile :dance:
    Simdilik siyah bir mayom var yeni aldim, onu giyiyorum. Cok guzel birsey, mayomu seviyorum :)

4. 1 Temmuz 2010
  5. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu arada bilgi icin tesekkurler. :)

6. 23 Nisan 2011
  7. maximaculpa