göbekte kıllanma

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve belçin tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : belçin
  1. belçin

belçin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar 2. çocuğa 13+4 gebeyim göbeğimde fazla tüyleme farkettim çok sık olmamakla beraber bebe yağı sürüyorum çatlamasın diye acaba ondan mı kaynaklanıyor sizlerinde oluyormu ve bildiğiniz çözümü varmısenağlama

2. 17 Eylül 2008
  3. buket-26

buket-26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    Selam canım bendede var tüylenme. 16+2 günlük hamileyim. Gebelikte oluyormuş,normalmiş. Doğumdan sonra dökülüyormuş kendiliğinden.Hormonların etkisi işte.
    Valla göbeğimi sevmek istiyolar açamıyorum kıllarımdan.

4. 18 Eylül 2008
  5. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Badem yağıda yapıyordu tüylenme. Bebe yağı kullanmaya başladım hala devam ediyor. Demekki hormonal

6. 19 Eylül 2008
  7. Hera

Hera Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    bende de oldu canım tüylerim arttı ve kalınlaştı sanki. doğumdan sonra dökülüyormuş duyduğuma göre ha bir de cinsiyet belli oldumu bilmiyorum ama ben tüylerim arttı dediğimde oğlun olabilir demişlerdi öyle oluyor bilemiyorum ne kadar doğru :)

8. 19 Eylül 2008
  9. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar bende şubatta anne olucam ve benim göbeğimde tüy artışı oldu. çatlamaması için arada bebek yağıda sürüyorum doktorumun verdiği kremide ayrıca arkadaşın dediği gibi bende erkek bebek bekliyorum ondan mı acabasositososito

10. 19 Eylül 2008
  11. umudum01

umudum01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde göbek deliğinle birlikte bi çizgi şeklinde tüyler bayaği belirgin bende bunu duymuştum erkek bebekte diye hormonal inşallah dökülürler yoksa kocamdan farksiz olmayacam herhalde bu arada benimde oğluşum geliyoo

12. 20 Eylül 2008
  13. LAVİNİA_00

LAVİNİA_00 Guest

kızlar bende de oluyor göbekte tüylenme çok fazla benim yaramaz kızım... 6.aydan sonra yada zaman la kendiliğinde dökülüyomuş takıntı yapmayalım keyfini çıkaralım .... :)

14. 21 Eylül 2008
  15. belçin

belçin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba hera evet erkek bebekte artış oluyormuş galiba banada öyle diyorlar hayırlı evlat olurlar inşallah.

16. 26 Eylül 2008
  17. e-u

e-u Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy sormayın kızlar bir tek bende oldu sanıyordum.göbeğim bir kıllı bir kıllı noldu böyle anlamadım.walla doktora açmaya utanıyorum.kimseye açtırıpta sevdirmiyorum.utanıyorum.hehe

18. 2 Ekim 2008
  19. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar bende 2008 mart annesiyim hamileliğimde bende de çok tüylenme oldu hatta gögüslerimin arasına kadar çıktı erkek gibi olmuştum ama şimdi hiçbiri kalmadı sakın dokunmayın doğumdan sonra dökülecekler
    bu arada hayırlı doğumlar dilerim a.s.