Göbekten ıgne yaptınızmı hıc

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve Gamzelim_38 tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Gamzelim_38
  1. Gamzelim_38

Gamzelim_38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar ben 22 yasinda 3 yillik evliyim son 2 senedir cocuk istiyoruz oluyor ama hep düsükle sonlaniyor 3 kere düsük yaptim dr arastiriyor sebebi suan belirsiz
    son düsük gecen ay oldu ve bu ay günüm gecmesine ragman regl gelmedi acaba diyorum ignedenmi oldu son düsükten sonra dr bi igne verdi göbekten vurdum tek seferlik bi igneydi sizde bu igneden kullanipta hamile kalan yada regli geciken varmi
    yardimci olursaniz sevinirim ne olur bi akil verin bende bu aralar hic kalmadi psikolojim alt üst

2. 13 Aralık 2008
  3. senemserkan

senemserkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende 2 düşükten sonra 3 hamileliğimde senin dediğin karından iğne oldum ama ben hamile kaldıktan sonra ilk 3 ay hergün kullandım o iğneyi. İnş. seninde 4. bebeğim dünyaya gelir yalnız düşüklerden sonra adet kanamalarında biraz geçikme oluyor.

4. 20 Ocak 2009
  5. protein

protein EZGİ&EYLÜL DENİZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun kız kardeşimde hamile kalmadan 3 ay önce başladı hamile kaldıktan sonrada 9 ay aynı iğneyi göbeginden yaptı sağlıklı bebegi var