Göçmen Kuşların Göçerkenki muhabbetleri :))))

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve KarKralicesi tarafından 29 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : KarKralicesi
  1. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    Abi biz şimdi V şeklinde uçuyoruz ya, bu kanatlarımızın yarattığı hava boşluğu sayesinde daha hızlı gidiyoruz. Bu sinerji
    olayı anlıyor musun?
    - Ohooo be güzelim. İyice sardın geyiğe ha!! Afrika ya kadar işimiz var seninle anlaşıldı.

- Ahh ah ne vardı bi leyleğe varacak. Evlendik evleneli bi yer görmedik. Bu genç yaşta senin yüzünden göçüp gittim valla...
    - Sus be Neriman!!Bugüne bugün V nin başı olmuş bi adamın karısısın. Yılda iki kere de dünya seyahatine çıkıyoruz işte daha ne istiyorsun?

- Abi şimdi ne yapıcam ben ya? Sıra geldi geçtik öne, olduk V nin başı. Derslerde uyur musun al işte! Nerede lan bu Afrika şimdi?

- Çökün çökün ilerde çevirme var.
    - Abi anladık reenkarnasyon geçirdin, bir önceki hayatında minibüs şöförüydün de artık leyleksin. Alışsan artık diyorum...

- Ne oldu sana ne oldu böyle? Nerde o eski taş fırın leyleği, bir anda oldun light leyleği...
    - Ne mırıldanıp duruyorsun kendi kendine Namık? Ne var karını sırtında taşıyorsan?! Şurada ne kaldı Afrika ya. Dırdırlanma oyarım o gözlerini valla.

- W şeklinde uçmakta nereden çıktı lan? Bırakın özentiliği aslınıza dönün.

- Bir İstanbul Masalı nın bu haftaki bölümünü de seyredip, öyle göçseydik Şekip!
    - Saçmalama Nurten. Yaza dönünce tekrarını verirler nasılsa o zaman izlersin.

- Uçakla gitseydik ne olurdu sanki be abi?
    - Kanadının körü olurdu. Bu kadar kişiyiz, uçak kaç paraya gelir senin haberin var mı? O zaman tam göçeriz işte...

- Kapayın ulan cep telefonunu... Uçuş süresince yasak kardeşim... Kaç kere söylicez...

- Abi ne olur bir kerede ben öne geçeyim.
    - Get len. Geçen sefer bi hata ettik seni öne geçirdik, uyuya kaldın. Senin yüzünden az daha kutuplara gidiyorduk. En arkaya hadee...

- Biraz alçaktan gidemez miyiz?! Başım dönüyor da...
    - Olur, hatta istersen yürüyerek göçelim. Çok bozuldu gençlik çook... Biz böyle miydik be hey gidi hey...

- Ooops leyleği havada gördüm ya, olay bitmiştir, bu sene kesin çok gezicem...
    - Bu gerzeği atın dışarı...

- Ulan keşke okuldayken Türkçe derslerine daha çok takılsaydım. V nasıl bi şeydi? Hangi harften sonra geliyordu acaba?

- Abi hiç olmazsa ligin ilk yarısı bitseydi de öyle göçseydik.
    - Saçmalamaaaa.. Uçmana bak...
    - Bari göçerken Şükrü Saraçoğlu nun üstünden geçemez miyiz? Kanaryamın Malatya yla maçı var, skor kaç kaç çok merak ediyorum.

- Aaa bu da nesi? Kuş desem değil, Uçak hiç değil... Süpermen olmasın sakın...
    - Yettim arkadaşlar binlerce kilometre uçmaktan yorulmuşsunuzdur siz şimdi. Atlayın bakalım sırtıma...
    - Yaşasın... Süper kahramanımız... Göç-meeeeen.
    :Roflol::Roflol:

2. 29 Ağustos 2007
  3. Kxoxmxuxr Prenses

Kxoxmxuxr Prenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    işin gücün yok mu senin delü kafa :mymeka:
    yemek saati güldürüp bi kilo pirzola yedirtiyon bana :Roflol::Roflol:

4. 29 Ağustos 2007
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    işim sizleri güldürmek ve sizlerle birşeyleri paylaşıp gününüzün büyük bölümünün güler yüzlü ve pozitif gecmesini istediğimden bunu gönderdim...:mymeka: sende bakma bir dah asana yasakkkkktatlicadiarzu

6. 29 Ağustos 2007
  7. fely

fely Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

işte favorilerimmm :Roflol: :Roflol: :Roflol:

8. 30 Ağustos 2007
  9. Sitarem

Sitarem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok güseldi..yerimseniben

bir kuş gibi özgür ve delice olmak ne hoş olurdu..dimi...:1rolleyes:

10. 31 Ağustos 2007
  11. kanaviçe

kanaviçe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    - Ahh ah ne vardı bi leyleğe varacak. Evlendik evleneli bi yer görmedik. Bu genç yaşta senin yüzünden göçüp gittim valla...
    - Sus be Neriman!!Bugüne bugün V nin başı olmuş bi adamın karısısın. Yılda iki kere de dünya seyahatine çıkıyoruz işte daha ne istiyorsun?
    :Roflol::Roflol:

12. 13 Ekim 2009
  13. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hahaha
    Ahh ah ne vardı bi leyleğe varacak. Evlendik evleneli bi yer görmedik. Bu genç yaşta senin yüzünden göçüp gittim valla...
    :roflol: