Göcmenlerimizin Göcüs Hikayeleri

Konusu 'Yurtdışı Paylaşım Almanya' forumundadır ve aysima81 tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

13 Aralık 2007
    Konu Sahibi : aysima81
  1. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar ben bundan dort sene once geldim buraya simdi uc yasinda bi oglum var.geldigim gun hamile kaldigim icin okula gidemedim meslek yapamadim .sonra simdi yine hamileyim31 haftalik .herseyde bir hayir vardir diyorum.burda en zor olan sey yannizlik ailesinin insanin yaninda olmayisi sizlerin oykusu nasil:kahve:

2. 13 Aralık 2007
  3. Ilgxixn

Ilgxixn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba aysima .benimde iki buçuk yaşında ve yedi aylık iki tane oglum var.doguma az kalmış hayırlısı olsun.nasıl gidiyo cinsiyet bellimi

4. 13 Aralık 2007
  5. Ilgxixn

Ilgxixn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben almanyada yaşamıyorum ama cevap vermek istedim

6. 13 Aralık 2007
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    oncelikle sagolasin tebrigin icin cinsiyeti kiz canim subatin basinda insallah dogacak tanistigima memnun oldum.bu arada ogullarini allah bagislasin.:nazar::nazar:a.s.

8. 13 Aralık 2007
  9. cokokiz

cokokiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben doğduğumdan beri burdayım ya babam 18 yasında gelmis buraya sonra yazın trye gittiğinde annemle tanısmıss sonrada benn iste:)

10. 13 Aralık 2007
  11. meltemDE

meltemDE 7.aydayiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Aysimacim ben esimle internette tanistim o 20 yil once gelmis yaz tatilinde gelene kadar nerdeyse 1 yil msn de konustuk ama evlilik dusuncemiz yoktu yazin 6 hafta beraber gecirince karar verdik evlendik ama oturum alamadim 1 sene ben ist evde esim almanyadaki evde tek basimiza oturduk bu arada ben hamile kaldim hamileligim istanbulda gecti ama doguma 2 hafta kala vizemi aldim ve burda yaptim dogumumu su an 4 yasimda oglum var kindergartena gidiyor ben almanca ogrenmek icin ugrasiyorum su an calismiyorum evdeyim burda aileden kimse yok ama bu ara tr den geldiler yalniz diilim
    allah bagislasin oglunu kizinida kolay bi dogumla sag salim alirsin kucagina insallah.

cokokiz bayiliyorum forumda yazilarina cok tatlisin dur bi rep verim sana kelebegin artsin:)))

gene iki dakka girdim kismeyi goremedim optum hepinizi ozledim

12. 13 Aralık 2007
  13. hatize

hatize Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende esimle ortak bir tanidigimiz sayesinde tanistim. birimizden hoslandik ve bir yil telefonla ve arada iki kere yanima geldi öyle görüsebildik ve sonra evlendik 3 yildir evliyiz bir kizimiz var 1,5 yasinda ve cok mutluyum dediginiz gibi sadece yalnizlik kötü burada ama dil sorunu cözüldügünde onunda ortadan kalkacagini biliyorum ve umutla o günü bekliyorum sonucta yalniz bir adada degiliz yeni dosluklar arkadasliklar da edinebiliriz.dünyanin heryeri ayni nasilsa yeterki mutlu olmayi bilelim

14. 13 Aralık 2007
  15. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ne guzel sen dogustan burda oldugun icin sorun yasamiyorsundur bizim gibi canim .bu arada babam iyiki tr gitmis bak annenle evlenmis sen olmusun::KK46:sırnaşık şey

16. 13 Aralık 2007
  17. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim oykun cok guzel.inan okurken bir nevi kendimi buldum sabir dimi herseyin basi.bende esimle gorucu usulu tanisip birbirimizi sevdik.iki sene nisanli kaldik .vize sorunlari yasadik .senin gibi insanin ozamanlarda neler cektigini iyi bilirim zaman hic gecmez .hele vize geldiginde ucarsin esine kavusucagina bi taraftanda arkada biraktiklarin uzer insani.oglunu allah bagislasin insallah bende dil ogrenmeye calisiyorum ama pek vaktim yok benimkide kindergartena gidiyo.canim .insanin bide burda yanniz olmasi cok zor.esinle ne kadar mutlu olursan ol.bir yanin turkiyede kalbin inan izne gidince esimi evimi ozluyorum.buraya gelincede ailemi.sanirim .bu hep boyle olucak.ama oglum dogana dek cok kotuydum burda alisamadim dil sorunlari.oglum dogunca sanki bende dogdum burda,o benim herseyim.tanistigima memnun oldum canim a.s.

18. 13 Aralık 2007
  19. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106