gögögüs ucu yara olanlar emzırmeye korkanlar sıze

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve benmeltem tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : benmeltem
  1. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :hulya:bayanssulusmileyenı dogum yapanlar gögüslerınız acıyormu kendı sütünüzle her emzırmeden sonra gögüslerinizi silin karbonatı sıcak suda erıtın gögüslerinizi emzırdıkten snr pamuk yardımıyla bu suyla sılın :enbuyukkk:bırde ayva çekırdeklerını 3 4 tanesını 1 yemek kasıgı suda bekletın jel lesınce gögsunuze surun dudak çatlaklarına ve yüzünüzede surebılırsınız alsanaalsanasmilesuna dumankayanınalsanaalsanasmile güzellık iksırıdır hangısını denersenız deneyın hepsıde çok iyi 3 çocuk annesınden tavsıyedır geçmış olsun hepınıze:nazar:

2. 13 Mayıs 2010
  3. TARHAN

TARHAN Kaan Egemen'im hoşgeldi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    doğum yapalı 36 gün oldu. 2. günden beri göğüslerimdeki ağrı dinmedi. ilk hafta denemiştim ayva çekirdeklerini. daha beter kuruttu göğüs uçlarımı. bende hiç bir işe yaramadı.

4. 14 Mayıs 2010
  5. tonguc

tonguc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende iki aylık anneyim. bendede ilk günlerde oldu. uyumadan önce sütümü sürdüm. sabah uyandığımda geçmişti.

6. 14 Mayıs 2010
  7. theolog

theolog Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    68
    merhaba tarhan heralde bu sorunla benim kadar boğuşan olmamıştır sana tek tavsiye edebileceğim ve kesinlikle faydasını göreceğine emin olduğum bir krem var ama adını buraya yazabiliyor muyum bilmiyorum. bitkisel olduğu için yıkamana falan gerek kalmıyor

8. 14 Mayıs 2010
  9. elifce82

elifce82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    146
    Ödül Puanları:
    123
    nolur arkadaşım adını yaz.her emzirmeden önce göğsümdeki kanı akıtıyorum sonra emziriyorum biliyomusunuz.resmen kan akıyo ve kapanmıyo yara kabuk falan da bağlamıyo.dün doktora gittim bir krem verdi medacascol mu ne öle bişi.sürüyorum ama onu da temizlemesi var.temizlerken de içim gidiyo zaten.göğsümü geçircek bi krem olsun ne dualar ederim size anlatamam.

10. 14 Mayıs 2010
  11. sedas22

sedas22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay nolur yaz ya..ağlaya ağlaya emziriyorum bebeğimi çok canım acıyo.bende ne denediysem geçmedi.doktorum lansiloh diye bi krem verdi ama o da fayda etmedi.seninki ne onu da deneyim gerçekten geçiriyosa ya ..lütfen..

12. 15 Mayıs 2010
  13. TARHAN

TARHAN Kaan Egemen'im hoşgeldi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla adını özelden ya da burdan yazarsanız çok memnun olurum.
    ben 2 tüp lansinoh 1 tüp gold krem bitirdim. kremler yumuşattı kremsiz daha beter canım yanıyodu ama iyileştirmediler. bende dün cildiye doktoruna gittim. bana 3 tane krem verdi: biri antibiyotik etkisi olan fucicort, biri mantar ilacı trosyd ve diğeri de tahriş için hametan. dün akşamdan beri sürüyorum ağrım biraz azaldı gibi. bu arada lanolinli kreme de devam et dedi.
    arkadaşlar tavsiyem mutlaka doktora gidin. özellikle fucicort krem acıyı azaltıyor gibi geldi bana. ama onu 1 haftadan fazla kullanma dedi doktorum. düzenli kullanıyorum kremleri sonucu yazarım sizlere:lepi:

14. 15 Mayıs 2010
  15. selege

selege İlayda Deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde gögsüm yara olmuştu tahinin üzerine çıkan yağı sür demişlerdi,gerçekten faydası oldu,biraz agı hissetsem sürüyorum yara olmuyor tavsiye ederim.

16. 15 Mayıs 2010
  17. akdenizli15

akdenizli15 hoşgeldin bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    2.5 aylık bir oğlum var ,göüslerim bir türlüiyileşmiyor.Açık yara haline dönüştü iyice denemediğim krem ,yağ kalmadı.Hiçbirinin faydasını göremedim.slikon uç denedim onunla daha kötü acıyor.Daha etkili bir çözüm yokmu lütfen yardımcı olun.

18. 15 Mayıs 2010
  19. pamukannesi

pamukannesi Göründüğün gibi değilsen,hiç görünme daha iyi...' Üye

Beğenildi:
    1.140
    Ödül Puanları:
    163
    güzel anneler, baştan beri sizin durumunuzda olan annelere tavsiye eddiyorum...aktarlardan plaka halinde balmumu alın.. tatlı kaşıüına koyun eriti ocakta.. ılık halde göğüs pedine sürün ve kapatın göğsünüze.. günde 2 defa uygulayın... acı falan hiç bişey kalmıyo.. ben son çare olarak bunu denedim 2 gün sonra ne acı kaldı, ne ağlama...