göğsüm kanıyor yardım

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve mehtapbaygus tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : mehtapbaygus
  1. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

kızlar göğs,ümün ucu çatlamış ve bebeğim emdiğinde inanılmaz kanıyor ne yapıocamı bilemiyotıum biberonda almıyo kaşıklada yemiyo ne yapıcam

2. 26 Aralık 2008
  3. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşımm valla ilk aylarda başıma gelen bir dertti çareyi eczanelerde satılan emziren anneler için slikon meme başı var onda buldum,,memenin başına takıosun en azından dire temasta olmadığı için yara geçio 2-3güne,,geçse bile onla devam et bi süre yara kalmıyo çünkü bebeğin ağzı direk memene değmiıor

4. 26 Aralık 2008
  5. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

mme ucuda denedim canım almıyoki illa o memeyi tutacak

6. 26 Aralık 2008
  7. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hmmm abooo tabe bizimki daha 1 aylıktı anlamamıştı tabe gerçek mememi meme başımı aldı safım şimdi olsa bizimide almaz belki,,göğüs ucu çatlak kremi denedin mi,,lansinoh muydu böylebişi
    birine sür ötekini emzir emzir iyice acıkana kadan sonra ötekine sür denemişsindir tabe ama aklıma da başkaca bişigelmioki :KK43:
    ya yaralar düzelcek ya da bebeğin öyle acıkacakki kaşık meme kepçe demeden verileni almak zorunda kalacak

8. 26 Aralık 2008
  9. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım meme ucu kremleri çok işe yarıyor hem de emzirirken temizlemek zorunda değilsin. Ben medelanınkinden çok memnun kaldım tavsiye ederim.

10. 27 Aralık 2008
  11. lilithu

lilithu küçük Prensim benim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım çok geçmiş olsun. bepanten plus krem sür. bana doktorum onu verdi, silmene de gerek yok emzirmeden önce. mucize gibi. hem ucuz 3 lira bişi

12. 27 Aralık 2008
  13. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bana z.yağ da çok iyi gelmişti geçmiş olsun evet zor bir durum çünkü meme başını biliyo hiç almaz o başlıklarla

14. 27 Aralık 2008
  15. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

hepinize çok teşekkürler kızlar doktorumu aradım bi kaç krem ismi vardi içinde sizin söylediklerinizdende vardı emzirmeği bırakma dedi memeyi emerken sadece ucunu tuturma dedi hepsini sok uzun emzirme dedi.acık tut memeyi devamlı kuru kalmasını sağla dedi.çok kusarsa o zaman emmeyi keseriz dedi.sizinle paylaşmak istedim

16. 27 Aralık 2008
  17. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evt ama iltihap tuttuğu zaman emzirme sakın canım benimde ilk aylar olmuştu ege bir kustu kan düşünemedimde meemdn kaynaklandığını allah dedim çocuk mide kanaması geçiriyo(akıla bak durduk yer valla insanın mantığı bitiyo:))sonra dr.u aradım kmemeden geliodur adedikanı sindiremezeğer iltihap varsada emzirme sağ yada sürekli bakım yap dedi.garmastan diye bir krem var bana çok ii geldi yanlız çok yoğun kullan ne kullanırsan kullan yoğun olsun çabuk tedavi eder...

18. 27 Aralık 2008
  19. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm geçmiş olsun göğüs ucu kremlerini dene bir de her emzirmeden sonra karbonatlı suya batırdığın pamukla sil cnm iyi gelir