göğsüm şişti:((

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve demircik tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : demircik
  1. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar geçen gün akşamüstü sol göğsümün koltukaltıma doğru olan kısmında bir şişlik oluştu nasıl canım yanıyodu kolumu oynatamıyordum emzirdim birde pompayla sağdım devamlı termofor koydum fln yok geçmio dün gece yine pompayla sağıyordum baktım göğüs ucumda beyaz bi tabaka oluştu sildim resmen süt kaymağına benzer bişi ben sağdıkça çıktı hep sonrasında rahatladım ay çok ilginçti sonra hemşire bi arkadaşıma sordum meğer süt kanalım tıkanmış iyiki sağmışsın hep eğer ööle kalsaydı hastaneye bile yatardın dedi bende sizinle paylaşayım dedim eğer sizinde şişerse sağın ve bolca emzirin mutlaka çok önemliymiş bu şişlik valla çok canımı yaktı ama iki gün mahvoldum ya dokunamıodum bile neyseki geçti inşaallah olmas bi daha :sm_confused:

2. 13 Eylül 2009
  3. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.718
    Ödül Puanları:
    238
    aynısı ilk doğum yaptığım zamnalarda bana da olmuştu.. hatta göğsüm kızarmıştı.. emzire emzire ucuz atlattım(

4. 13 Eylül 2009
  5. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok kotu bır acı ben de yaşadım
    emzırerek geçtı

6. 16 Ekim 2009
  7. aslihanyilmaz

aslihanyilmaz orkide Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    78
    merhaba 35 gunluk bir bebegim var doktorun onerisiyle bebegim sarilik oldugu icinsutu 2 gunlugune kestimm ama gogsum sisti ve agri var ama ates ve kizariklik yok ne gibi onlem alabilirimm sanirim icinde sut kaldi ve agrinin ve sisligin sebebi de o cok agrim var onerilerinizi bekliyorummm

8. 16 Ekim 2009
  9. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    çok gecmis olsun canim. benim eltiminde olmustu oyle senin kadar sansli olamadi malesef
    goguslerinden iltihap akti resmen.. canim ne aci cekmisti bebegini bile gozu gormeden acisindan..

bu annelik ne zor meslek yaaa

10. 16 Ekim 2009
  11. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun

12. 17 Ekim 2009
  13. thymus20

thymus20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bazen benimde oluyor şişiyor acıyor sertleşiyor dokunamayorum ben bu yüzeden doktora gittim yok bişey dediler ve hala arad atekrarlıyopr şu an bile acıyor hafiften var ilk oldunda çok korkmuştum ama iki üç gün sonra geçiyro ılık duş çok iyi geliyor aklınıda bulunsun

14. 17 Ekim 2009
  15. tullayy

tullayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sanırım mastitten bahsediyorsunuz bende de oldu bikaç gün önce..dr antibiotk verdi sağacaksın dedi.hani içine sıcak su konulan torbalar varya plastikten onla baya bi yumuşattım sonra da sağdım ağlaya sızlaya şükür normale yakın oldu.dikkat etmek lazımmış.geçmiş olsun

16. 18 Ekim 2009
  17. elifannesi

elifannesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    378
    Ödül Puanları:
    148
    ahh ilk olduğunda nasıl korkmuştum, memede kitle hem de koltuk altında olunca, sonra görümcem bende de olurdu sağ yoksa hasta olursun ateşlenirsin dedi. biçok kez yaşadım sonra anladım ki bulgur yediğimde oluyor, şu an bulgur yemiyorum rahatım, yaşpasta da yaptı aynı şeyi. okuldayken de şişiyor ama emince yumuşayıveriyor, onun ağrısı bambaşka vallakafamçokkarıştı

18. 20 Ocak 2010
  19. seramana

seramana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    deneme

hedef60 bunu beğendi.