Gögsüm uyuşuk vaziyette

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve BATINCIM tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : BATINCIM
  1. BATINCIM

BATINCIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba; diğer konularımı okumuşsanız geçen hafta cuma günü ameliyat oldum.sağ gögsümde sorun yok falan sol gögsümün neredeyse yarısı uyuşuk vaziyette sizlerde de bu tarz problemler oldumu??? olduysada ne kadar sürede geçti fikirlerniz için tşk.ederim.

2. 20 Mayıs 2010
  3. esmeralda788

esmeralda788 latin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    batıncım benim yarın tam bir ay oluyor benimde aralarında ve altlarına doğru var dün masaja başladım doktor dedi ama şekil alana kadar bu tür şeyler olması normal canım

4. 21 Mayıs 2010
  5. BATINCIM

BATINCIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım sabah dr.gittim bugün 1 hafta oldu dr.masaja başla dedi.bu formda okuduğum kadarıyla henüz erken değilmi.ayrıca gögsümün biri diğerine göre büyük eskidende öyleydi simetrik fark gene var dedim.
    zaten aynısını tutturmak mümkün değilki dedi kafamçokkarıştı zamanla ikiside büyük olduğu için aradaki fark göze batmayacak şekilde olur dedi.( şu an 90b sporcu südyeni takıyorum)
    şişler iyice insin bakalım ortaya ne çıkacak.3 haftada bu südyen üzerinden çıkmayack dedi allahtan südyen çok rahat zaten yüz üstü yatmayı özledim senağlama

6. 21 Mayıs 2010
  7. Erry

Erry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    41
    bnmde sol göğsüm 2-3 hatfa kdr uyuşuk ve daha büyüktü hatta bn de sıvı birikti brz o tarafa eğiliyorum içimde bişe akıyo vs..çok kötü bi histi yani. bunlar normal 2 haftada geçiyo endişe etme bence.

8. 21 Mayıs 2010
  9. __nisan__

__nisan__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde ameliyat olalı 10 gün oldu,benimde sağ ve sol göğsüm arasında fark var,ama önceden ikisi arasında büyüklük farkı yoktu yada dikkatimi çekmiyodu ama biri diğerine göre daha aşağıdaydı bunuda doktor foto çekince farkettik.sol göğsüm daha şiş ve özellikle yandan bastırınca acıyo ödem olduğu belli ama sağ göğsüm gayet iyi bastırınca hiçbi sınıtı yok,ben bu fark geçer diye düşündüm ama senin doktorun kalabilir demiş şimdi benimde kafama takıldı.ben kontrole anca 2 hafta sonra gidcem bakalım ne diycekbilmiyorumkismileforumdan okuduğum kadarıyla her doktorun masaja başlatma süresi değişiyo,mesela benim doktorum aslında ameliyat gününden itibaren 15.günde başlatıyo ama ben daha geç gideceğimi söyledim bana sorun olmaz dedi, bilemiyorum artık.........

10. 21 Mayıs 2010
  11. __nisan__

__nisan__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım içinde svı birikti demişsin,bu kendiliğinden mi geçti yoksa çektilermi o sıvıyıbilmiyorumkismile

12. 21 Mayıs 2010
  13. BATINCIM

BATINCIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nisancım dr.henüz kendi aralarında uzlaşamadıkları için hepsi farklı bir şey söylüyor.bizide resmen pazarmızla rezil ediyorlar eyvahedigeldismile

14. 21 Mayıs 2010
  15. BATINCIM

BATINCIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erry cim sağol canım inşallah benimde 2 haftaya kadar geçer.

16. 21 Mayıs 2010
  17. shebsheb

shebsheb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar merhaba, bu uyuşma ve bahsetiğiniz diğer sıkıntılar hangi uygulama sonrası oldu yani meme ucundan girişle mi, göğüs altı mı ? yoksa silikonun koyulduğu yere göre mi?

doktorum meme ucundan girelim diyor siz ne dersiniz

18. 22 Mayıs 2010
  19. BATINCIM

BATINCIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim dr.mem ucundan his kaybı olmaz diyemem olurda diyemem dedi.yani garanti veremiyor.ayrıca meme ucu süt kanallarına azda olsa zarar verebiliyormuş.
    benim bir çocuğum var ikincisini düşünürseniz o yüzden riske atamam dedi.benimki 285cc kas üstü oldu.