gögsümden beyaz sivi geliyo acil yardim!!!1

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve isimsiz00 tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

26 Eylül 2008
    Konu Sahibi : isimsiz00
  1. isimsiz00

isimsiz00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar
    ben pco hastasiyim ve su an doktor degistirmek üzere oldugum icin doktoruma soramadim bilen varsa yardimci olurmusunuz 2-3 günde bir gögsümden bir damla beya süt rengi gibi koyu renk bir sivi geliyor acaba tehlikelimidir gercekten korkuyorum neden gelirki lütfen acil yardimm!!!!!

2. 26 Eylül 2008
  3. tuba_cxuxneyt

tuba_cxuxneyt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm geçmiş olsun pco hakkında pek bilgim yok ama gögsünden sıvı gelmesi normal degil bence yarın bi dr. gitmelisin en azından bi ultrason çektir bendede kist vardı ve sıvı geliyordu ama önemli bişey degil ilaçla geçti inaşllah bişey çıkmaz ama ihmal etme...

4. 26 Eylül 2008
  5. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya hailesin ya da prolaktin hormonun yüksek

6. 26 Eylül 2008
  7. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    prolaktin canım stres hormonu süt hormonu ilaçla tedavi olman gerek canım

8. 26 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canım yetiştim........
    aynısı bendede var pkos hastasıyım sağ göğsümü sıktırduğımda sıvı gelio ilk zamanlar seninki gibi beyaz geliyodu şimdi rengi biraz daha su renginde doktorada okdara gidiyorum sormuyorum çünkü pkos dan kaynaklandığını biliyorum allah ikimizde yardım etsin senin hangi göğsünde peki bu sıvı ve sıktırmadan geliomu yoksa sadece sıktırınca mı gelio

10. 26 Eylül 2008
  11. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    108
    prolaktin hormonun yüksek canım aynısı bende olmuştu stres hormonuda deniyo doktora git bir ilaçla düşüyor

12. 27 Eylül 2008
  13. isimsiz00

isimsiz00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benimde sag gögsümden geliyo sikinca bazen soldanda geliyo ama cok nadir.prolaktin hormonuyla ilgili olmasi inanin icimi rahatlatti ramazandan sonra gitmeyi düsünüyorum ama önce iyi bir doktor bulmam lazim:KK43:(

14. 27 Eylül 2008
  15. orkide87

orkide87 Guest

Canim prolaktin hormonuyla ilgili olmasi seni neden bu kadar sevindirdi anlayamadim.

Üc aydir benimde gögüslerimden sivi geliyor. doktora gittim prolaktin hormonum yüksek cikti. Iki kere MR cekildi. beynimde tümörden süphelendiler. Allah sükür sonuclar iyi geldi. Simdi ilac kullanmam lazim üc ay. ve en kötüsü doktorum suan bebegimizin olmicagini söyle, ilaclari kullandiktan sonra tekrar kontrole gidicem, ve proklaktin hormonu önceki gibi yüksek degilse hamile kalabilirsin dedi. cok zor günler gecirdik. Ciddiye al bence hemen doktora git.

16. 2 Ekim 2008
  17. isimsiz00

isimsiz00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim zaten cocugum olmasi icinn tedavi olmam gerekiyo pko hastasiyim ve prolaktin hormonu yüksek olmasi falan ondandir o yüzden sevindim dedim yani icim rahatladi.genede gidip tekrardan iyi bir tedaviye baslayip cocugumn olmasini istiyorum artik bende:KK43:((

18. 3 Ekim 2008
  19. pinealosit

pinealosit forever 21 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aslında pko teşhisi aldığında doktorunun prolaktin miktarını takip etmesi gerekli çünkü prolaktin yüksekliği de pkos oluşumuna zemin hazırlayan bi faktör. bunun yüksekliğinin neden kaynaklandığını bilmek gerekir mutlaka doktora başvurman lazım ihmal etme. hem pkos tedavisi için de yararlı.