göğüs ağrısı hamilelik belirtisi mi sizce

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve reyyannn tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

12 Haziran 2010
    Konu Sahibi : reyyannn
  1. reyyannn

reyyannn rüya gibisin meleğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba kızlar..adetime 13 gün kala başladı özellikle uçları çok sızlıyor,sanki iyice şişti göğüslerim bir buçuk haftadır böyle,açıkçası merak etmiyor da değilim...yarın adet günüm acaba adetten mi diyorum ama çok önce başladı,bide sağ kasığımda batma kasılma gibi oluyor bazen.sizce hamilelik belirtisi olabilir mi..

htc_tfk bunu beğendi.
  2. 13 Haziran 2010
  3. july27

july27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım tabiki hamilelik belirtisi olabilir ama 13 gün öncesinden hissedilen sancı bence senin yumurtladıgını gösteriyor hayırlısı olsun

4. 13 Haziran 2010
  5. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    evet canım hamilelik belirtisi olabilir.

6. 13 Haziran 2010
  7. reyyannn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    hmm..sağolun canlar.bugün adet günümdü bi belirti yok bakalım ya..hayırlısı yaaa :)

8. 14 Haziran 2010
  9. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim adet günüme kadar göğüslerimde ağrı yoktu.ne zaman adetim 2 gün gecikti göğüslerim yanlardan ağrımaya başladı.hiç bir belirtim yoktu.ne akıntı ne mide bulantısı.belirtilere takılmayın bence.önce ki iki yıl kendimi yıpratmaktan başka birsey yapmamısım.bide kafanızdan atın tabi.

10. 14 Haziran 2010
  11. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    bu soruyu bn soracaktım sen sormusun saol bnmde adet günm cuma 2 gündür sızım sızım szlıyorlar bnmkilerde nisallh hamilelk belirtisidrrr ilk hamileligimdede boel omustu ama umutlandrmak da istemiyom kendimi sonra kötü oluyor:KK43:

12. 14 Haziran 2010
  13. reyyannn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    aymuel haklısın tabi ama kolay olmuyor kafadan atmak,bide ben evlendiğimden itibaren 10 ay vajinusmus çektim.çok da istiyorum bebeği.rabbim hayırlı zamanda verecektir inşaallah.çok da kendimi ümitlendirmiyorum ama şansımızı denyeceğiz yinede.birgün geçti adetimi,normalde hiç geçmezdi,bugün de olmazsa test yapacam yarına inşaallah

ktg kişiden kişiye değişiyor diye biliyorum ben bu belirtileri ya hayırlısı bakalım

14. 14 Haziran 2010
  15. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah hamilesinizdir.kafadan atmak kolay değil tabi.kızımın sağlık sorunları vardı.bademcik ameliyatı oldu o ay.tamamen bütün ilgim kızımdaydı.hamileliğimi öğrendiğimde şok geçirdim.ama şimdi düşük tehlikem var.inşallah birsey olmaz bebişime.dua edin bana.

16. 14 Haziran 2010
  17. reyyannn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    :ecrin_bebek:

18. 14 Haziran 2010
  19. dlb

dlb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnmde iliskı sırasında ıkı yumurtalıgıma bır agrı vuruor anlatamm yptgmdn bısı anlamadm esıme dedım daha fazla zorlama bnı bu gnlerde calısıorz ıkımızde ıns olur sızce nıe agrı olmus olabılır ıdrarımda koyu gelıor cognlukla dıkkat edıorm 2 gn sogan suyu ıcebldm snrasını getremedm acaba ondnmı ıdrr koyu dıorm bı kac gn once usutmus gbı belm basmda agrdı sıtede bı arkadas bu belırtılerı yasamıs ussuttm sndm yazmıs kafama takılıor 1 ınde adt olcam daha var grcı cok soru sordm ya :) varmı dedıme bı cvp yazacak ahh ahhh:sinifsinif: