göğüs ağrısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 13 Kasım 2008 başlatılmıştır.

13 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Slm arkadaşlar..ben 7 aylık evliyim ve de korunmuyoruz..Benim 2 aydır falan ayın 9undan 9una ya da 7-8 i gibi adek oluyorum.

Gecen ay 9u ya da 8i adet oldum beş gün falan sürdü.. Eşimle ovulasyonu hesaplayıp ayın 18 inden itibaren çalışmalara başladık ; ))

yalnız bununla birlikte benim hemen 23ünde goğüs ağrılarım başladı cok şiddetli.. arada kasığıma iğne gibi ağrılar da giriyodu.

Ben adet ağrısı die yorumluorum üzülmeyelim die ;( Adetim de gecti .. bugün 13 u oldu göğüs ağrım hala var ama cok şiddetli değil. Bulantı falan da yok ayrıca.. Sanırım adet olucam değil mi? test almak istemiyorum ;( bulantı başlar mı ki hemen ?? genelde nasıl olur bu belirtiler?? off takmiim diorum olmuo..

:KK46::ecrin_bebek:

2. 13 Kasım 2008
  3. pasmanika_1

pasmanika_1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hemen gıt test al ve yap
    benım regl bır gun gectı test yaptım pozıtıf cıktı hemde ogleden sonra yaptım
    ınsallah sende hamıssındır

4. 13 Kasım 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ay bugün alırım belki artık ben de sıkıldım beklemekten ..alır almaz hbr vericem..ama ümidim yok insanın icine de doğar heralde ;( bende tık yok eşim de kızıo nie ümitsizsin die :KK43:

6. 13 Kasım 2008
  7. dilayza

dilayza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    113
    slm bayanlar bende de aynı belirtiler var adetim 3 gün geçti test yaptım çıkmadı acaba yine de hamile ola bilir miyim ne dersiniz?

8. 13 Kasım 2008
  9. pasmanika_1

pasmanika_1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    olabılır canım bıraz daha bekle testı yenıle ınsallah hamıssındır