göğüs arası pişiği

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve esraa47 tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : esraa47
  1. esraa47

esraa47 hoşgeldin bebeğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    selam kızlar ben 12+5 günlük hamileyim benim derdim göğüs arası pişiği hem kızarık hemde çok kötü acıyor ne yapmalıyım ne etmeliyim nasıl geçer bu bi daha tekrarlamaması için ne yapmalıyım bana yardım ediin

2. 30 Temmuz 2010
  3. simten81

simten81 zarif anne olucam Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    benim göğüslerim büyük olduğu için sıcak havada hep aynı sorunu yaşıyorum. pişik olunca uyumadan önce bepanthen merhem -krem değil ama esasında krem de olabilir- sürüyorum ve sütyen kullanmıyorum. ama gündüz sütyensiz olmayacağı için arasına peçete sıkıştırıyorum. aradaki nemini alıyor ve pişik olmuyor. arada bi peçetiyi değiştiriyorum. bi de sanırım gebelik öncesi çamaşırınızı kullanıyorsunuz. artık büyük sütyene geçme vakti gelmiş diye düşünüyorum.

4. 30 Temmuz 2010
  5. esraa47

esraa47 hoşgeldin bebeğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sütyenimi 90 numara ile değiştirdim bende peçete koyuyorum araya pişik merhemini mutlaka alacam bugün teşekkürler
    normalde eve gider gitmez çıkarırdım sütyeni şuan durum müsait olmadığı için çıkaramıom

6. 30 Temmuz 2010
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    peçete yöntemi hiç aklıma gelmemişti süper valla :))) ben de arada bi bebek pudrası sürüyorum o da çok işe yarıyo tabi geçici bi süre için sonra tazelemek gerekiyo.

8. 30 Temmuz 2010
  9. _katya_

_katya_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar peçeteye gerek yok bendede o sorun ara ara sıcaklarda olur göğüslerinizin altına ya da kızaran bölgelerinize koltuk altı rolonu sürün hem pişiği geçirir hemde korur.