gögüs bölgesindeki kirli görüntü

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve duygu_suz tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : duygu_suz
  1. duygu_suz

duygu_suz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar aranızda gögüs bölgesi kirli gibi duran varmı. tam olarak siyah nokta gibi değil daha kahverengi. sıkınca bazen birşey cıkıyor bazen çıkmıyor. genelde ayva tüğlerin diplerinde oluyo yani kıl köklerinde. ama ne peeling ne sabun nede krem işe yaramadı. zaten en yağsız krem bile daha yağlı ve kirli gösteriyor. bu konuda yardım edebilecekbiri var mı.

2. 1 Haziran 2009
  3. zeysb

zeysb Umutlu :) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    113
    her duşta kese yap..oynama o bölge hassastır ve iz kalır..iç çamaşırlarını pamuklu seç.yağsız vücut jeli ve kremi kullana.s.

4. 1 Haziran 2009
  5. duygu_suz

duygu_suz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne yazıkki kese yapmak çözüm değil. banyoda kese yapıp üstünede kil sabunu kullanıyorum yada peeling. çıkınca hafiflemiş gibi duruyor ama fazla gecmeden tekrar o kirli görüntü ortaya çıkıyor. cilt doktoruna gitim bi kremin yağsız olanını verdi verdi ama en yağsız krem bile daha çok azdırıyor.böyle bi sorunuolan varsa yazsın lütfen

6. 4 Haziran 2009
  7. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    hiç böle bişey duymamıştım...genelde gögüs bölgesi bütün insanlarda daha açık renktedir vucudun diger yerlerine göre...senin neden kirli gibiki acaba...

8. 4 Haziran 2009
  9. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canimmm bendede var ama öyle göze batan bisey degil sükür...
    kil köklerinde sanki siyah nokta gibi,SIKINCA cikiyor genellikle..
    ama arkadasin dedigi gibi keseyle yikamayi dene..ben o bölgeye herhangi bir krem sürmüyorum,birde öyle dene istersen canim

10. 5 Haziran 2009
  11. duygu_suz

duygu_suz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet çok göze baten şeyler değil ama yinede dekolte giyince rahatsız ediyor. sen sadece kese mi yapıorsun kullandığın bir sabun yada herangi bişey varmı. arkadaşın dediği gibi genelde o bölge daha açık olur ve pürüzsüz olur. lütfen böyle sorunu olan arkadaşlar ne yaptıklarını yazsınlar.