Göğüs büyütme Ameliyatı olacağım acil cevap lütfen

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve karal tarafından 6 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : karal
  1. karal

karal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm hanımlar ben mayısın 14 de göğüs büyütme ameliyatı olucam .doktorum este world den op.dr.hakan öçsel kendisine ameliyat olan yada görüşen varmı.nasıl bir doktor merak ediyorum tam emin olamıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.....

ben 75 beden sütyenibile doldıuramıyorum göğüs bölgem 72 cm.bana en fazla 250 cc lik protez koymayı düşünüyo ama bana küçükmüş gibi gelyo ben şöle dolu dolu 85 ölçüleri istiyorum karasısızım hala CADIARZU

2. 12 Mayıs 2009
  3. Bigee

Bigee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ,tek söyleyebileceğim Hakan beye ameliyat olacaksan çok şanslısın demektir. hemde çokkk...olaganüstü bir hekim ve sonuçlar mucizevi !!! 3 hafta önce ameliyat oldum ve neredeyse yara izlerim bile geçti...sonuç harikulade ötesi.....Hakan Öçsel gerçekten HARıKA bir doktor !!! süper güvenli ellerdesin !!!

4. 20 Mayıs 2009
  5. karal

karal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    memnun kaldığına çok sevindim.bende aslında mayısın 14 de ameliyat olucaktım fakat erteledim..hakan bey ilk görüştüğüm dr du ve bu yüzden aceleyemi getiriyorum diye tereddüt ettim.ama sizin ameliyat sonucundan memnun kalmanız içimi rahatlattı....hakan beyin kendine güvenen ve emin bir tavrı vardı kısa bir süre sonrra tekrar kendisiyle görüşüp ameliyat günü alıcam..ilginede teşekkür ederim ayrıca .çok geçmişler olsun darısı başıma artık bigee :)))))

6. 20 Mayıs 2009
  7. SpringB

SpringB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam canım,

doktor hakkında bilgim yok.. ama ben 1 ay once Naci Bey' e ameliyat oldum. benim de 75'di goguslerim... 330 cc damla protez kondu ve şimdi 80 C aldım sutyen... yani 250 ile dolu dolu 85 olması zor biraz... bu arada 85 gogus cevresinin olcusu.. baz alınması gereken cup olucusu Yani A B C gibi... benim A idi simdi B4 ile C oldu kalıbına gore...

sevgiler

8. 21 Mayıs 2009
  9. karal

karal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet söyledim,ben pek a cup ,b cup anlamıyorum ama 85 beden istiyorum dedim ortalama.doktorum sana 225 cc anca olur 250 cc bile zorlayabilir ama denicem dedi.bana da az geldi 250 cc istediğim ölçülerde olabilmesi için sanırım en az 300 cc lik bişi olması lazım ama bilemiyorum tekrar konuşup doktorumla kesin ameliyat tarihini belirlicem yada baska bir doktorlada görüşüp fikrini alıcam karasızım yani kızlar :)

10. 21 Mayıs 2009
  11. karal

karal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anladım bencede 250 cc az istediğim ölçülere göre ama senin vücudun en fazla bu ölçüde protezi kaldırır dedi..sanırım baska bir doktorlada görüşmem gerikeck tereddütlerimden kurtulabilmem için .senihatorancım naci beyin soyismi nedir muayenesi nerede bilgi verirsen sevinirim fiyat aralığı da önmeli benim için.en fazla 5000 liralık bir bütce ayırabiliyorum çünkü fazlası beni zorlar

12. 21 Mayıs 2009
  13. karal

karal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bilemiyorumki senihatorancım 162 cm boyum,kilom 45 en fazla 250cc dedi ama bakalım bidaha görüşcem.tamamçok büyük göğüslerim olmasın ama bıçak altına yatmışkende biraz olsun istiyorum,düşün yane 70 b takıyorum oda full destekli sütyende 70 b ,onca zahmeti var olabilyosa biraz dolgun olsun ama demi ama bizim doktorlar pek büyük göğüs taraftarı değille sanırım.

14. 16 Haziran 2009
  15. karal

karal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ameliyatının üstünde zaman geçti sonuçtan hala memnunmusun? hakan bey sana kaç cc lik protez taktı .göğüs ölçülerin kaçtan kaça çıktı merak ettim.bende hakan beye ameliyat olucağım için benim için önemli yazıcakların .........

16. 19 Haziran 2009
  17. CikiLop

CikiLop Guest

of henüz 15 yasındayım ve göğüslerim hala cok kücük arkadaslarım dekolte giyebiliyor ama bn giyemiyorum ne yapmam gerektiğiine karar veremiyorum lütfen yardımcı olun mafoldumben

18. 20 Haziran 2009
  19. panedlla

panedlla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım henüz 15 yaşındasın, gelişme çağındasın. Önünde zamanın var, bu yaşta niye panik yapıyorsun. Dur bir gelişimin tamamlansın, tam bir genç kız ol, ölçülerin otursun. Herkesin gelişimi farklıdır. Kiminin henüz ortaokul çağlarında kocaman göğüsleri olur, kiminin büyümez büyümez birden gelişiverir. Genç kızlarda vücut gelişimi ortalama 18'dir. Kimisinde 20 yaşına kadar da sürdüğü mümkün. Estetik ameliyatlarının 18 yaşından sonra yapılma sebebi de budur. Önünde daha çok zaman var; göğüslerin büyür merak etme canım benim. Ergenlik çağını atlatıp beden rayına oturunca düşünürsün. Sana bir abla tavsiyesi: sen istediğin kıyafeti giy canım çekinmene gerek yok, yaşını yaşa. Sonra bu yaşta bu konulara kafanı taktığına çok üzülürsün!

Son düzenleme: 20 Haziran 2009