göğüs büyütme hormon ilişkisi

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve sophia92 tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sophia92
  1. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar uzun zamndır yoktum ortalarda :hulya:
    doktora gidip geliyorum şu günlerde bilmiyorumkismile triodid hastalığım çıktı :KK43:(( doktor troid bezimin az çalıştığını söyledi ve sağ olan çalışmaya çalışmış ve sonucu iltihap yapmış.. 3 gün düz yatamadım hatta yattığm yerden kalkamadım.. ne çektiğimi bi ben bilirim :sinifsinif:
    ve göğüs ile ne alakası var der iseniz ''gelişim bozukluğu'' yapar dedi doktor.. yıkıldım! göğüslerime ne yapar isem yapayım şimdi büyümez mi! ağlaya ağlaya bi hal oldum.. benim psikolojimi anlarsınız başkalarına çok basit geliyor ama bizlere öyle değil.. tedavi olacağım tabi ama hep böyle mi kalacağım. doktor erkek bunu diyemem ki.. of of var mı benm gbi olan :a015:

2. 9 Haziran 2010
  3. _Aysima_

_Aysima_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ayyy kiyamam sana canim benim korkma bitanem ya allah acil sifalar versin... Birsey olmaz sen tedavi ol gerisi gelir... Bende doktora adet düzensizligi yüzünden gitdim bana dedikleri hala kulagimda cinliyor fazla erkek hormonum varmis ve belki ilerde bi Bebegimin olamicagini söyledi dünyam yikildi bende suan tedavi oluyorum yani dogum kontroll hapi kullaniyorum bu ayin sonunda yine kan aldircam sonuclar insallah iyi cikar... Umudugunu yitirme sakin canim...

4. 9 Haziran 2010
  5. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende hipotriodizm var. ömür boyu tefor ilacı kullanmaya mahkum kaldım. ablacım merak etme kuzenim de de senin gibi erkek hormonu fazlaydı hep iğne olurdu. evlendi hemen çocuğu oldu çok da şirin bu oğlu var :ecrin_bebek: ebn ne yapacağım bilmiyorum.. adetlerim düzenli ama vcut gelşimim tuaf... aslıdna ben 15 yaşımdayken adet olmuyorum dye gittim doktora o da dedi 2 aya olacaksın yumurtalıkların şişmş dedi ama çok istiosan ilaç vereym 1 hftaya olrsn demişti bnde aldm ilaç vla tam 1 hfta snra adet olmştm... ama çok korkuyorum ya off

6. 9 Haziran 2010
  7. _Aysima_

_Aysima_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende kadin dogum kontroll hapi kullanmak zorundayim malesef ve ayni yasdayiz canim benim :) allahtan ümidini kesme hersey düzelir korkma sen tedavi ol hep iyi düsün hersey olacagina varir...

8. 9 Haziran 2010
  9. samantha

samantha bkz: kara mizah ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    2.559
    Ödül Puanları:
    163
    ya ben de 15 yaşımda oldum ilk adetimi de kendiliğinden oldu yani ilaçla değil onun bir etkisi mi olabilir dedi doktor. canım olumlu bak biraz da ilaçlar sayesinde troid bezin normal çalıştığında göğüslerin de büyür tam istediğin gibi olur belki, belli mi olur. olmadı ikisinin büyüklüğü eşitlenir mesela mutlaka bir alakası olmalı. herşeyde vardır bir iyi taraf. kimsenin sağlığı dört dörtlük değildir herkes ilaç kullanıyor.

10. 9 Haziran 2010
  11. _Aysima_

_Aysima_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Samantha hakli bence bende 11yasinda adet olmaya basladim =(

12. 10 Haziran 2010
  13. ephot

ephot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu kadar üzülme, hayati onem taşıyan bir hastalık değil çok şükür. hem ciddi bir gelişim bozukluğu olsaydı, göğsünün biri 75 olur muydu?asimetriklik belki onunla alakalıdır ama asimetrik olan çok kişi var fakat oyle olsa dahi tedavi olunca o da düzelebilir.benim de tiroid hormonum ara ara yüksek çıkıyor yıllardır annemde de var guatr, belki benim de o nedenle küçük kalmıştır göğüsler bilemiyorum, oyle diyenler olmuştu, üzülme ne olur, düzelir.
    bu arada ben de çok geç adet oldum, 15imi doldurmaya 4 ay kala oldum. 14.5 'u geçmiştim yani!

14. 10 Haziran 2010
  15. seksek

seksek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canim tibetin 5 hareketi var ya onlari dene hareketler genelde tiroid bezlerini calistiriyor. ben yapiyorum ilk hafta 1 cm buyume ve dolgunluk oldu hala devam ediyorum. sen yine bir arastir doktoruna sor istersen.

16. 10 Haziran 2010
  17. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun kızlar iyiki varsınız olumunekankayizsmile
    tibetin 5 hareketni denyeceğim kaydirigubbakcemile2

18. 10 Haziran 2010
  19. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar şimdi bu tibetin hareketleriyle trioid bezlerimi zorlamam demğil mi çünkü sağ taraf iltihaplı yani triodid hastalığı var.. of ya ameliat olsam düzelr mi her şey.. bu göğüslerm o yzden büyümüyorsa :gitme: