Göğüs büyütme

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar bu alandakı sılıkon ameloyatlarını cok yapay buluyorum. ve ptlıyor vs ellemeyı dusunemıyorum bıle. yag enjektesı ıse gogus kanserı rıskını arttırıyormus ve kanser sertlıgı ıle ayırt edılemıyormus. haplar varmı kullanan benım arkadaslarım kullandı mesela

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ağustos 2009
  2. 7 Temmuz 2009
  3. Oslem34

Oslem34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba
    ben her birseyi denemis biri olarak soyluyorum malesef gogus buyutmek icin silikon sart evet haplar bir dolgunluk sagliyo ama regl oncesi kadar ki oda tatmin etmiyor!
    Patlama olayi artik yok kesici bir cisim haricinde
    Ve inan bana yeni ameliyT olmus biri olarak soyluyorum acisi bile unutulup iyiki yaptirmisim denecek kadar hos oluyor

4. 8 Temmuz 2009
  5. EU1

EU1 Guest

Senin adına sevindim özlemcim hayırlı olsun

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ağustos 2009
  6. 9 Temmuz 2009
  7. Oslem34

Oslem34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok tesekkürler canım:)

8. 10 Temmuz 2009
  9. gizem3000

gizem3000 Guest

ben de silikonluyum. hiç yapay değil ve çok çok doğal ve silikonlar jel bende patlamıyo hatta kesik de gösterdi doktorum akmıyo bile. ellendiğimde de aynı meme gibi. yağ enjektesi hep eriyo kalmıyomuş ve haplar kremler de kandırmaca yalan hep kullandık gördük.

10. 11 Temmuz 2009
  11. rima

rima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bende silikonluyum..bencede çok doğallar hiç yapay durmuyorlar aradan zaman geçtikçede normal meme dokusu gibi oluyorlar..haplar kremler yeterince mutlu etmiycektir.ve zaten hap kullanmanı kesinikle tavsiye etmem hormon alacaksın oral olarak..kesin çözüm silikon..

12. 11 Temmuz 2009
  13. lalara

lalara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim daha 10 gün oldu görüntüsü çok güzel zamanla kıvamıda çok güzel olucak günden güne yumuşuyor zaten hatta bir şey diyimmi bence normal göğüsten daha güzel duruyor silikonlu göğüs

14. 2 Ağustos 2009
  15. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaslar maliyet nedir?

16. 5 Ağustos 2009
  17. manabir

manabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili özlem ameliyatını kime yaptırdığını öğrenebilirmiyim. ben de düşünüyorum da. doktorlar arasında gidip geliyorum. tuğrul turan nasıl bir fikrin var mı?

18. 5 Ağustos 2009
  19. deepgreen

deepgreen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tekrar merhaba manabir. Bak yukarıda Özlem Hanım ne demiş?
    "Ve inan bana yeni ameliyat olmus biri olarak soyluyorum acisi bile unutulup iyiki yaptirmisim denecek kadar hos oluyor"
    Yani ağrı çekmiş, acı çekmiş. Eğer acıya dayanırım diyorsan sana söylediğimin dışında diğer tüm doktorlar senindir. Ama hem çok güzel olsun, hemde acı çekmeyeyim diyorsan, sana söylediğim isim var sadece. Eğer gelebilirsen benim ameliyat günümde gel manabir. Benim içimde hiç korku yok şu anda. Eğer ameliyatım narkozlu, ve ağrılı olacak olsaydı şu anda çok korkuyor olacaktım. Ben o kadar çok araştırma yaptım ki, mayıs ayının başında başladım, gece yarılarına kadar bu forumdaki önerileri okudum. Çok okumuş ve çok araştırmış biri olarak söylüyorum. Gerisi tabiki yine senin tercihin. Diğer konudaki cevaplarımı okudun mu?