göğüs büyütmek vede yanakları dolgunlaştırmak için acil yardım lütften

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve qamzeLim tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : qamzeLim
  1. qamzeLim

qamzeLim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim 2 tane sorunum var veee 2 sorunuma cevap verecek bir ürün buldum internetten
    göğüslerim yok denecek kadar küçük dümdüz anlıycanız, yanaklarım da zayıf et yok yani. düşünün 20 lik dişimi çektirdim yanağım şişti herkes yüzün ne kadar güzel oldu hep böyle olsun diyorlar. Ama ben kilomdan memnunum kilo almak istemiyorum.
    Actibreast diye göğüs büyütücü bi krem varmış yanak için de kullanabiliniyormuş.

Arkadaşlar sizce ben bu kremi hem göğüs büyütmek hemde yanaklarımı dolgunlaştırmak için kullanabilir miyim?? Zararı yada Faydası olur mu ?? yada sizin bildiğiniz daha doğal ve uygun bir yöntem var mı??

Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

2. 23 Mart 2010
  3. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben vereyim sana:) hadi göğüs neyse de yüzüne sürme öyle şeyler. bi yan etkisi olduğunu düşünsene yüz bu! hatta bence hiçbir yerine sürme. estetik operasyon çok daha mantıklı en azından işinin ehli bir doktor yapacak ve kalıcı sonuç olacak. pek bi bilgim yok ama yağ enjeksiyonuyla dolgunlaştırma tarzı şeyler okumuştum.

4. 4 Nisan 2010
  5. didi_

didi_ İki deli kedim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bu tür şeylere kanmayın para tuzağı arkadaşlar. :eek:lmaz:

6. 7 Nisan 2010
  7. emelçelik

emelçelik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence de böyle şeylere kanma canm.imkanın varsa cerrahi operasyonu dene derim

8. 8 Nisan 2010
  9. qamzeLim

qamzeLim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için.. Haklısınız geri dönüşümü olmayan şeyler yapmamalıyım

10. 22 Nisan 2011
  11. eylul0192

eylul0192 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar kilom iyi bnm yüzüm zayıf ve yüzümn hem genişlemesini hemde kilo almasını istiyorum bi çözümü olan varsa lütfen yazsın