Göğüs büyütücü karışımları kullanırken dikkat edin

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve ebrumenekşe tarafından 10 Aralık 2007 başlatılmıştır.

10 Aralık 2007
    Konu Sahibi : ebrumenekşe
  1. ebrumenekşe

ebrumenekşe Guest

BEN FİBROKİSTİK GÖGÜS HASTASIYIM YANİ GÖĞSÜMDE KİST VAR GÖGÜSLERİMDE KÜÇÜK SİTEDE BURSADAKİ AKTARIN KARIŞIMINI OKUDUM BİZZAT ADAMIN DÜKKANINA GİTTİM DURANER AKTARA BENİM KİSTLERİM VAR KULLANSAM ZARARI OLURMU DİYE ÇEKİNE ÇEKİNE SORDUM
    ADAM BİZ BUNU ZATEN KİSTLER İÇİN YAPTIK KESİNLİKLE GEÇİYOR KULLANANLAR ÇOK MEMNUN AYRICA GÖĞÜSLERİDE BÜYÜTÜYOR DEDİ BANA BAL VE 6 PAKET KARIŞIMI SATTI BEN EVE GİTTİM BALA 1 PAKETİ KARIŞTIRIP 1 AY SABAH AKŞAM YEDİM 2. PAKETTE TELEFON ETTİM YOĞURDA KARIŞTIRIP YE DAHA ETKİLİ OLUR DEDİ. BÖYLECE 2 AYA YAKIN BEN BU KARIŞIMI KULLANDIM
    HASTALIĞIMDAN DOLAYI 3 YILDIR EN AZ 6 AYDA BİR DOKTORA GİDERİM. KARIŞIMIN SONUCUNU MERAK ETTİĞİM İÇİN BU SEFER HEYECANLA GİTTİM SONUÇ KORKUNÇTU ARKADAŞLAR BENİM KİSTLER HER İKİ GÖGSEDE SIÇRAMIŞ HATTA KOLTUK ALTIMDA BİLE KİSTLER OLUŞMUŞ İSTEYEN ARKADAŞLARA ULTRASON SONUÇLARIMIDA GÖSTEREBİLİRİM 3 YILINKİLERİ BEN ÇOK KORKTUM DOKTORA BAHSETTİM BANA ÇOK KIZDI ONLAR SADECE TİCARET İÇİN BU İŞİ YAPIYOR SADECE GÖĞÜSÜ BÜYÜTÜP DİĞER YERLERE HİÇBİR ZARARI OLMAYACAK OKUMUŞ BİRİ OLARAK BUNA İNANMANIZ HAYRET VERİCİ DEDİ BEN KENDİME ÇOK KIZDIM KONTROLSÜZ VE FAZLA ALIMLA BU OTLAR KİSTLERİ YOK ETMEK YERİNE TETİKLEYİP KANSERİ BİLE BAŞLATABİLİR DEDİ
    ZATEN KANSER= KONTROLSÜZ HÜCRE BÜYÜMESİ DEMEKTİR DEDİ VE İÇİNDE KESİNLİKLE HORMON DA İÇERİYORDUR BAŞKA TÜRLÜ GÖĞÜS BÜYÜMESİ SAĞLANAMAZ DEDİ.
    BEN ARTIK BU KARIŞIMI KULLANMIYORUM VE KULLANMAMDA

CUMARTESİ GÜNÜ ANNEM VE ÇOCUĞUMLA BEN AKTARA GİTTİM BUNLARI ANLATMAYA VE ELİMDE KALAN 4 ADET KARIŞIMI GERİ VERMEYE O KİBAR ADAM GİTMİŞ YERİNDE BİLDİĞİMİZ KAVGACI PAZARCI ADAM VARDI
    HER BÜNYE FARKLI BEN SİZE GARANTİMİ VERDİM KULLANMASAYDINIZ DEDİ
    4 PAKETİ HEMEN ALDI (ÇOK SATILIYOR YA) YERİNE KOYDU MADEN BULMUŞ GİBİ BANA PARASINI VERMEDİ ÇOK KABA DAVRANDI ANNEM VE ÇOCUĞUMDA YANIMDA OLDUĞU HALDE BEN PARAM YOK PARASINI İSTİYORUM FAYDASINI GÖREMEDİM BUMU TİCARET ANLAYIŞINIZ DEDİM YOK ADAM NUH DEDİ PEYGAMGER DEMEDİ BİZE ZORLA 20 MİLYONLUK BAL VE PEKMEZ VERDİ ARTI ÜSTE PARA VERMEKTE ZORUNDA KALDIK.
    ISRAR ETSEK KAVGA EDECEK O ŞEKİLDE YANİ BU İŞİ GERÇEKTEN TİCARET İÇİN YAPMIŞ OLDUĞU BÖYLECE BELLİ OLDU
    BEN KENDİME ÇOK KIZDIM BÖYLE BİR ŞEY YAPTIĞIM İÇİN AKLIMDAN ŞU BİLE GEÇTİ BELKİ İÇİMİZE GİRİP KENDİ REKLAMINI YAPTI VE ŞİMDİ BİZE KENARDAN GÜLÜYOR
    KİSTLERİ GEÇEN FAYDA GÖRENLER KİM DEDİM VARMI TELEFONU ADI SANI BEN ONLARLA GÖRÜŞMEK İSTİYORUM DEDİM HIK MIK YANIT YOK
    ARKADAŞLAR LÜTFEN DİKKATLİ OLUN
    SİZ BİLİRSİNİZ İSTER KULLANIN İSTER KULLANMAYIN AMA KULLANMAYIN YA ENAZINDAN BİR TAHLİL FALAN YAPTIRIP ÖYLE KULLANIN
    GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN ŞEYLER OLURSA NE OLACAK
    ALLAH KORUSUN BEN KANSER OLSAM AKTARIN YANITI HER BÜNYE FARKLI SİZE YARAMADI KULLANMASAYDINIZ OLACAK KESİNLİKLE
    HEPİNİZE BUNU ANLATMAK İSTEDİM SİZ BİLİRSİNİZ.............

2. 10 Aralık 2007
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Geçmiş olsun canım..

Ben sitede birkaç yerde söylemiştim, bu şekilde göğüs büyütmeye çalışan arkadaşlara..

Otlarla olsaydı bu iş, o kadar kişi bıçak altına neden yatsın ki?

Neyse geçmiş olsun..

4. 10 Aralık 2007
  5. ebrumenekşe

ebrumenekşe Guest

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ŞİMDİ NE OLACAK BİLMİYORUM BU OLUŞAN KİSTLER NE OLACAK ONUDA BİLMİYORUM KOLTUK ALTIMDA YOKTU ORAYA BİLE SIÇRAMIŞ BEN ÇOK PİŞMANIM

6. 10 Aralık 2007
  7. tuana_tuana

tuana_tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim cok gecmis olsun. ben de aldirdim anneme bu karisimdan 40 liralik annem hafyata yanima gelince getirecek ama simdi yazdiklarini okuyunca kafam karisti. benim oyle bi problemim yok cok sukur, hormon testi de yaptirmistim normal cikti. simdi bunu kullanirsam ayda bir de hormon testi yaptirsam yan etkisi anlasilir mi sence?

8. 10 Aralık 2007
  9. ebrumenekşe

ebrumenekşe Guest

BİLEMİYORUM CANIM BENİM EŞİM SUBAY HAKKARİDE ONA SÜPRİZ YAPACAKTIM DÖNDÜĞÜNDE.........

ASKERİİYENİN LABARATUVARLARI VAR BAYRAMDA ALLAH NASİP EDİP GELİRSE VERECEĞİM ONA TAHLİL ETTİRSİN DİYE
    AMA DOKTORUN DEDİĞİNE GÖRE İÇİNDE HORMON OLABİLİR YADA HORMONLARI TETİKLEEYEN BİŞEYLER OLABİLİR BİLEMİYORUM

10. 10 Aralık 2007
  11. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Canim cok cok gecmis olsun.
    Böyle faydali bir konuya degindigin icin de sagolasin.Kulaktan dolma bilgilerle,o kadar cok harkeet ediyoruzki,herseyi bir umut kapisi olarak görüyoruz.Halbuki bütün bedenler farkli,kimine yarar kimine yaramaz.
    Tiptan vazgecmeyelim arkadaslar..
    Dogal otlarla kendinizi iyi etmek istiyorsaniz bile mutlaka doktora danisin.
    Saglik sakaya gelmez..

12. 10 Aralık 2007
  13. tuana_tuana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki baska nasil buyutebilir su goguslerimizi???

14. 10 Aralık 2007
  15. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    karılarsınız derkensengözlerimebaksanab

16. 10 Aralık 2007
  17. ebrumenekşe

ebrumenekşe Guest

Teşekkür Ederim Gulpare
    çok Haklisin

18. 10 Aralık 2007
  19. tuana_tuana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim ya. supriz yapicam derken bak ne oldu. o kadar cok uzuldum ki hayatim senin adina. simdi karisimi birakmisin ya insallah sagligina kavusursun. canim istersen sadece KUC kullan. belki kistlerine de iyi gelir, ama sakin doktoruna danismadan yapma canim ya.