göğüs büyütücü macun

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve kediciq tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : kediciq
  1. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bugün aktara sordum göğüs büyütücü macun tarzında birşeyler varmı diye çıkardı bu var die bende aldım sabah akşam 1 yemek kaşığı aç karnına yada tok fark etmez yenicek inş.. büyür kızlar benimki çok küçük isterseniz içinde bulunan bitkileri yazabilirim 15 tl aldım :) içinde çok fala bitki karışımı var zaten adı ballı baharatlı ve bitkisel karışımlı macun diye geçiyoryerimseniben

2. 27 Mayıs 2009
  3. Angelinaozlem

Angelinaozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tadı nasıl..Bide adı tam olarak ballı baharatlı ve bitkisel karışımlı macun dimi?
    Kullanıp sonuçlarını yazarsan sevinirim tatlım..İnş etki ederkaydirigubbakcemile2

4. 28 Mayıs 2009
  5. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    adı ibni sina macunu canım ama üstnde ikiside yazıyor :) inşş canım sonuç alırsam sölerim şöle 1 ay kullanayım tatlı bi tadı var ama hafif acımsı ve nane var içind eçok fazla bitki var zaten

6. 28 Mayıs 2009
  7. Angelinaozlem

Angelinaozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tamam canım sağol..İnş olumlu sonuç alırsın..Hadi bakalım gazan mübarek olsunhihoyyyt

8. 28 Mayıs 2009
  9. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    inş. sağol. ilgilendiğin içinde çok teşekkür ederim :KK66:

10. 28 Mayıs 2009
  11. arceya

arceya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun canım inşallah işe yarar sana zahmet olmazsa içindekilieri yazarmısın yani sadece göğüs için hazırlanan bi macunmu yoksa bu işede yarar diyerekmi verdi bide en çok korktuğum bu tarz macunların kilo aldırma ihtimalleri yüksek oluyo yeterince kilom yerinde bi göğüs yok bu konu hakkında bilgin varmı hani aç alınırsa yada tok alınırsa kilo aldırır gibi bir bilgin varmı yada sen kullandıysan acıktırdığını falan fark ettinmi:uhm:

12. 28 Mayıs 2009
  13. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    öncelikle bitkileri yazayım canım andızotu kökü, meyan balı ,meyan kökü,okaliptus yaprağı,ıhlamur çiçeği,nane yaprağı,kekik,mersin yaprağı ,hatmi çiçeği,tarçın,havlıcan,zencefil,hıltan tohumu,kişniş,kimyon,kafur otu,adaçayı,anason.rezene,kuş ekmeği,lavanta yaprağı,biberiye defne yaprağı,sığır kuyruğu çiçeği,melekotu kökü gelincik çiçeği,karabaşotu,hardal tohumu,mercan köşk,ardıç tohumu,sinirliot,üzerklik tohumu,keten tohumu,öksürük otu yaprağı,menekşe çiçeği boy otu tohumu(çemen) cuha çiçeği kökü,günlük
    ne çok bitki varmış :KK70:
    bunu sadece göğüs büyütmek için verdi canım yani bu işede yarar die vermedi göğüs büyütücü macun varmı die sorduğumda bunu verdi yemekte biraz zorlanıorum ama mecbur yenmicek gibi bişide değil bu köklerin ir çoğu iştah açıcı bugün kullanımın 2. gnü cnm henüz açıktırıcı etkisini fark edemedm ama eğer açarsa benim işime yarar çünkü zayıfım kiloda almk istiorum boyum 168 kilom 50

14. 28 Mayıs 2009
  15. arceya

arceya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım verdiğin bilgiler için inşallah işe yarar hadi bakalım seni takip edicem gelişmelerden haber verirsin kilo alıp almadığınıda merakla belkiycem tabi göğüsde işe yaramasını sabırsızlıkla bekliyorum eğer kilo aldırmazsa ve göğüslerde işe yarıyor dersen hemen alıcam hihoyyyt

16. 28 Mayıs 2009
  17. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    tamam canım ama 2-3 hafta kadar kullanmam gerek sanırım etki görebilmem için :)

18. 29 Mayıs 2009
  19. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    iştah açmıyor canım ama henüz göğüs üzerindeki etkisi yok ztn 3 gün oldu daha ama ben ayrıca çemenle masajda yapıyorum o biraz dolgunlaştırdı