gogus diklestirme ameliyati oldum,ayrinitilariyla

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve bomba tarafından 5 Ekim 2010 başlatılmıştır.

5 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bomba
  1. bomba

bomba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar,
    ameliyat olali 5 gun oldu, butun tecrubelerimi sizlere aktarmak istiyorum
    doktor cok onemli, guvenmeniz inanmaniz lazim, kendinizi o doktora teslim ediyorsunuz.ben bir tek Serdar Eren e guvendim, inandim, muthis bir doktor...
    goguslerim son yillarda deforme olmus,sarkmislardi ve kuculmeye basladilar
    29 yasindayim, evli de degilim ama cild yapim ince oldugu icin sarkmama durumu sozkonusu degilmis
    Ameliyat oncesi bayagi heyecanlandim, ameliyatim 3 saat surmus, implant ta eklendi icine.diklestirme ameliyatlarinda ince deri alindigi icin memeniz otomatik kuculuyor,eger yeni boyuta raziysaniz sorun degil ama daha kucuk olan yeni boyut sizi rahatsiz ediyorsa implantta takilliyor.ameliyattan sonra agrim vardi ama hemen agri kesici yapiyorlar, 1 gece acibadem maslak ta kaliyorsunuz, hersey guzel, ertesi gun yurutuyorlar sizi, drenleri cikariyorlar, dren olayi biraz fena, tuvalete kalkmak bile zor onlarlaciktiktan sonra cok rahatliyorsunuz
    evde hep yatip buz koyuyorsunuz, bugun 5. gunum hala buzlarimlayim, ama cok guzel gozuktuklerini,dogal durduklarini soyleyebilirim
    areola cevresi ve vertikal bir kesi var, yeni teknik oyle,ayrica areolamin capinida kucultmus, daha guzel olsun diye
    serdar eren yapinca izler yokta oluyor, tabi bakim cok onemli, sigara icmiyorum,beslenmeme dikkat ediyorum.nerden biliyorum yok olcagini onceden yaptiklarinin fotolarini gosterdi,hepsi yok gibi
    icimdeki sutyeni 1 ay kulllanmam gerekio, bitsin rahatliycam walla
    yaptirmadan once cok iyi dusunun, doktor cok onemli, dinlenme bakim da, ameliyat sonrasi 2 gun biraz agrili oluyo, o 2 gunu hafizanizdan silin
    serdar ereni siddetle tavsiye ediyorum, cok pahali ama deger

sorulari olan lutfen sorsun

2. 5 Ekim 2010
  3. syrnerdm

syrnerdm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Geçmiş olsun canım umarım ağrılarından bir an önce kurtulursun bende ameliyat olmayı düşünüyorum ortalama ne kadar bi bütçe ayırmam lazım?

4. 6 Ekim 2010
  5. skyeed

skyeed Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim minik ve sarkık göğüslerim hele sağ göğsüm cok sarkık sola nazaran.nasıl bi uygulama olur benim için ..silikon istemiyorum..sadece toparlama istiyorum.dren falan koyulması gerekirmi ameliyattan sonra ..yardımcı olurmusun

6. 6 Ekim 2010
  7. bomba

bomba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benimki toplam 9000 Euro tuttu.Serdar Eren cok pahali ama deger, baskasina guvenemem
    Bu fiyatin icine ameliyat, doktor ucreti ve hastane masrafi dahil.Bana implantta eklendi, implant eklenmese sanirsam 7000 Euro tutuyor.
    Drenler hep konuyor ameliyatlarda, ickanama olup olmadigini gormek icin..
    bugun buarada bayagi daha iyiyim, sisliklerim bayagi indi, sabirsizlikla doktora gitmeyi bekliyorum

8. 18 Ekim 2010
  9. bomba

bomba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaslar 30 eylul de olmustum, bugun 19.gunumdu.
    Sisliklerim tumuyle indi, hafif bir yesillik olmustu,o da gecti
    14. gunde zaten dikislerim alindi.
    2 hafta sureyle yara izlerine krem surecegim, baska bir krem de geri kalan kisma.4 gunde yara izlerimin nasil gectigine, nasil kapandigina ve goguslerimin nasil yumusadigini anlatamam.insan vucudu bu kadar mi cabuk hizli kendini tamir eder,yeniler.aynada bakmaya doyamiyorum
    cok dogallar, cok guzeller
    her agriya degermis, eski goguslerimin fotograflarini da aldim dr.dan, mucize gibi geliyor bu halleri
    kremler Serdar Eren in ozel uretim kremleri,cok etkili herhalde
    2 hafta sonra silicone patch ler takacagim.onlar da izlerimi bembeyaz yapacakmis.simdi bile cok iyi

ne istedigini bilmek lazim, ilk birkac gun gercekten sikintili geciyor ameliyat sonrasi, ama sonra iyi ki yaptirmisim diyorsunuz, heerseye deger walla, cesaretinizi toplayin
    sorulariniz varsa cevaplamaktan mutluluk duyarim

10. 19 Ekim 2010
  11. CaNeLa

CaNeLa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    88
    Çok çok geçmişler olsun Bomba

Benim de ablam burun ameliyatı olmuştu şimdi revizyona ihtiyacı var. Ayrıca Göğüs estetiği de yaptırmak istiyor. Dr. Serdar Eren'in ameliyat ettiği hiç kimseyi tanımıyorum. Hiçbir fotoğrafta görmedim ama nedense çok güven veriyor bana da... Mesela Göğüste his çok mühim...Yapılacak en ufak bir hata göğüs ucundaki hassasiyeti öldürebilir.

Ben de hep ablama ondan ve tekniğinden bahsediyorum. Hem burun revizyonu için hem de meme estetiği için...Hiç iz bırakmadan da iç sutyen tekniğini kullanarak ameliyatlar yaptığını duymuş ve okumuştum. Acaba sana implant da konulduğu için mi izin oldu?

Bu arada, Sen randevunu ne zaman almıştın ki 30 Eylül'de ameliyat olabilmişsin?

Aman çok soru sordum. Sen istersen bunları bir cevapla daha sonra yine sorarım :KK66:

Sevgiler

Canela

12. 20 Ekim 2010
  13. bomba

bomba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet g]ven cok onemli
    bir de referansta cok onemli, herkes ona gitmek ona ameliyat olmak istiyor, sanatci gibi
    ben de ic sutyen teknigi degil, en yukarida anlattigim teknik kullanildi, baskasina olmazdim izler yok olmazdi,ama simdiden areol cevresi yok oldu, alt cizgi de beyazlamaya basladi.
    devamli aynaya gidip bakiyorum, hayalimde bile boyle degildiler
    benim teyzem de burun oldu serdar erene, daha onceden yaptirmisti dustu,cok kotu oldu teyzemin burnu,Serdar Eren duzeltti.Zaten Serdar Eren in cogu ameliyati diger estetikcilerin yaptiklarini duzeltmekle geciyormus.
    bu arada ben suanda bile memeuclarimi hissediyorum, buz pansumani yaparken gayet hisli oldugunu anliyorsun, artik yapmiyorum gerci
    Haziran basi gorusmeye gittim, 30 Eylul de oldum ameliyati.yarin tam 3 hafta olmus oluyor
    darisi basiniza

14. 22 Ekim 2010
  15. CaNeLa

CaNeLa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    88
    Tekrar Merhaba

Tekrar geçmişler olsun. İnsan o kadar sıkıntı çekiyor sonunda elbette memnuniyetle nihayetlenmesini ister. Senin adına çok sevindim. Darısı hakikaketen herkesin başına...

Demek ki 4 ay sonrasına ameliyat randevusu verebiliyor. Ooof bu çok uzun zaman ablam için...Ama bu revizyon gerekli ve ikinci kez hayal kırıklığı yaşamamak için sanırım beklemekten başka çare yok. Ablamın cerrahı Türkiye'nin en ünlü cerrahı ama yaptığı ameliyat hatalı ki zaten o da hatayı ve revizyona ihtiyaç olduğunu kabul etti ama yine de güvenimiz sarsıldı bir kere...

Bu arada Serdar Eren'in muayene ücreti ne kadar acaba? Bir de her ne kadar göğüs estetiği yaptırma ihtiyacı olsa da burun ameliyatı kadar acileyetimiz yok. Ablamın önceliği burun ameliyatı olduğu için acaba teyzen ile yazışmamımızın bir sakıncası var mı? İnan çok makbule geçer çünkü Serdar Eren'e ameliyat olmuş kimseyi tanımıyoruz.

Lütfen beni bilgilendirebilir misin?

16. 24 Ekim 2010
  17. bomba

bomba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Serdar Eren in muayene ucreti 200 euro
    teyzem internet bilgisayar kullanmiyor, super ama hic sikinti cekmedi
    Dr yazin calismadigi icin 4 ay sonra oldum ben, bu mevsimde cok yogun calisiyor, daha once olabilir tabi ki, ama biran once randevu almanda fayda var

18. 24 Ekim 2010
  19. CaNeLa

CaNeLa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    88
    Peki, Teyzenin fotoğrafını buraya ekleyebilir misin? yani sadece burnunun net gözükeceği ama gözlerinin flu gözükeceği yani tanınmayacağı bir fotoğraf mesela... Eğer fotoğrafının internette bir siteye konulmasından rahatsız olursa diye söylüyorum. Daha önce de söylediğim gibi Serdar Eren'in ameliyat ettiği ünlü ya da ünsüz kimseyi tanımıyoruz. Bize bu konuda yardımcı olabilirsen çok seviniriz. Düşün ki sen olduğun ameliyatın sonucundan çok memnunsun ama ablam olamadı ve ve onun tam da yüzünün ortasında yani görünen bir yerde taşıyor yamuk olan burnunu...

Ne dersin? Yardımcı olabilir misin?