Göğüs dikleştirmede en iyi cerrah ??

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve reny tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

3 Eylül 2010
    Konu Sahibi : reny
  1. reny

reny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Aramızda gögüs dikleştirme ameliyatı olmuş olan arkadaşlara soruyorum. ne kadar iz kalıyor ??

2. 4 Eylül 2010
  3. femmepetal

femmepetal when There is better,good is not enough Üye

Beğenildi:
    723
    Ödül Puanları:
    153
    Göğsün altında T şeklinde küçük bir iz kalıyormuş canım
    ben de olmadım ama düşünüyorum.

4. 5 Eylül 2010
  5. Vefali

Vefali delikanli kiz Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar,
    ben 2 sene once Istanbula geldim, gogus diklestirme ameliyati oldum. DOktorum Yakup Avsar'di.
    Ilk cocugumu emzirdikten sonra guzel goguslerim cok sarkmisti ve prikolojimi bozuyordu. Ameliyat olmayi ne kadar istedigimi tahmin edemezsiniz. Cok arastirdim, internetten falan. Hem param hem de cesaretim yoktu. Belcikada oturuyorum, burada gogus estetigi cok pahali.
    Neyse fazla uzatmayacagim, goguslerim cok guzel oldular. Agridimi diye sorarsaniz, narkozun etkisinden 2-3 gun kendime gelemedim. Agri vardi ama hafif agrikesici haplarla idare ettim.

Bir ay once ikinci bebegimi dogurdum, hamilelikte dogal olarak goguslerim de etkilendi, yumusadi. Emzirmiyorum.
    Simdi her gun buz koyuyorum, iyi geliyormus.

Her kese simdiden bol cesaret diliyorum. Mutsuzsaniz yaptirin, ama emin degilseniz yaptirmayin.

Ha bu arada benim amelyatin izleri yok denecek derecede...

6. 16 Eylül 2010
  7. endulus34

endulus34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.761
    Ödül Puanları:
    163
    dıkkat ettim göğüs dikleştirme tecrübesi fazla yok neden?lütfen sılıkon değil sadece dıkleştırenler,tecrübelerınızı yazarmısınız,benım ıkı arakadaşım göğüs küçültme oldu,akaşam kakara kıkırı,herkesın ağri eşiği bir olmuyor,şahıt oldum yanı gördüm birebir,ınanamadım,benım dayanıklılık gücüm yok nerdeyse ya:KK43:(

8. 20 Eylül 2010
  9. berildokmeci

berildokmeci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba, ben 1 yil kadar once ciddi bir kararla hem burnum hem memelerim icin bir operasyon oldum. Tabii bu karari vermek cok zordu. Daha once memelerine silikon protez taktiran bir arkadasimin tavsiyesiyle doktorum Serkan Dinar'a gittim. Zaten kendisiyle konusmaya basladiktan sonra icim rahatladi, arkadasimin neden bu cerrahi siddetle tavsiye ettigini anladim. Bi kere cok guleryuzlu, rahat, pozitif biri. Netice olarak kendisi beni ameliyat etti. Burnum kargadan farksizdi ama yeni yaptigi burundan gercekten cok memnun kaldim. Hep o ekrandaki burunum yapili diye avaz avaz bagiran tipte bir burun olacaguindan korkardim ama bu endiselerim yersiz cikti, burnumun eski halini bilenler bile ne kadar dogal oldugunu soyluyorlar. esas memelerim dogumdan sonra epey bosalmis ve sarkmisit, kendisiyle gorusurken diklestirme niyetindeydim ama bana anlattiklarindan sonra protezin daha iyi olacagina karar verdim ve cok iyi etmisim:) Esim su anda bunca yildan sonra sanki bana baska bir guzel bakiyor:) kendime guvenim arti. Bu arada memelerime yapilan islem icin memelerimin altinda yaklasik 2 cm minik kesi yapidli ve onlarda estetik dikildigi icin simdi dogru durust izi bile gozukmuyor. zaten o kadar guzel gorunen goguslerimi 2 santimlik ize bin kere tercih ederim. Ben hem ameliyatlarimdan hem doktorum dan cok memenun kaldim ilgilenen arkadaslarima da bir kez olsun doktoruma ugrayip fikir almalarini oneririm. Zaten islak kavitasyon diye bir uygulamalari var yakinda dogum sonrasi gevseyen ve hafif sismanlamis gobegim icin lokal uygulanan bu yontem icinde doktoruma gidicem. aaa bu arada doktorumun adini vereyim Op.Dr. Serkan Dinar Plastik Cerrahi Uzmani Akatlarda klinigi' Ozel Fors Esteteik Poliklinigi isteyen olursa cep telefonununda veriyorum, 0505 5954340 aramaya cekinmeyin cuinku tanisinca anlarsiniz cok seker bir doktor

10. 23 Eylül 2010
  11. YagmurunEllerii

YagmurunEllerii Tarifsiz kederler içerisindeyim. Üye

Beğenildi:
    444
    Ödül Puanları:
    153
  12. 5 Ekim 2010
  13. bomba

bomba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 5 gun once Serdar Eren e gogus diklestirme ameliyati oldum
    Gogus diklestirme ameliyati esnasinda sarkik ince deri alindigi icin gogus kuculuyor,kuculmemesini isteyeneler benim gibi implantta koyduruyor
    areola cevresinde ve vertikal bir scar var, izler gecicek,sislikler hemen iniyor buz yaptikca
    ameliyat 3 saat surdu
    sabah banyo yaptim,banyo sonrasi bornoz giydigimde goguslerim sutyensiz sutyenli gibi cok guzel gozukuyorlar, inanilmaz bir his buuu
    bu ameliyati olan cok insan var, mastopexy diger adi, internette bolca arastirin

14. 5 Ekim 2010
  15. endulus34

endulus34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.761
    Ödül Puanları:
    163
    öncelikle senın adına çok sevındım,geçmiş olsun,ALLAH şifa versin,serdar eren çok pahalı bır doktor:KK43: evet haklısın,küçülüyr,ama ben onu göze alıyorum,silikonu alamıyorum

16. 7 Ekim 2010
  17. mango28

mango28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

gecmis olsun..güle güle kullan,birde fiyatini ve hastaneyi yazarsan memnun olurum..sanirim dr´ndan memnunsun

18. 7 Ekim 2010
  19. mango28

mango28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bombacim merak ettigim birde kas altimi kas üstümü oldun ? cok deri alindimi sende ve bu ameliyat hamilelik sonrasimi ?