göğüs için buz masajıııı

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve gul77 tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

3 Eylül 2010
    Konu Sahibi : gul77
  1. gul77

gul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    ya kızlar aranızda göğüs buyutme ıcın buz masajı yapıp ve sonuç alanlar yazarmısınız lutfeennn

2. 8 Eylül 2010
  3. _muallim_

_muallim_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben buzla masaj yapmadım ama masajın etkili olduğunu düşünenlerdenim bir ara çörekotu yağıyla masaj yapmıştım etkisi de oluyor gibiydi ancak devam edemedim.benim hergün yağlarla buzlarla masaj yapmak bitki çayları demleyip içmek gibi bir şansım yok malum yurtta kalıyorum ve imkanlar sınırlı.şimdi başka bir yöntem deniyorum göğüs kaslarımı geliştirerek daha iri görünmesini sağlamak istiyorum bunun için ellerimi yumruk yapıp göğüs hizasında birbirne bastırırken göğüs kaslarımı geriyorum zaten göğsünüzün kasıldığını net olarak görebiliyorsunuz.fakat buna ek olarak hayıt tohumu içren tabletlerden kullanmak istiyorum.her gün nete girme şansı yok ama eğer kayda değer bir gelişme olursa mutlaka haber veririm.bu arada yaşım 21 göğüs ölçüm alttan 68 göğüs ucundan 79

4. 8 Eylül 2010
  5. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    ben aklıma geldikçe yapıorum büytmde etkisi olmadı ama daha dik ve diri duruyorlar buz masajı yaptığında

6. 8 Eylül 2010
  7. lawyerbsk

lawyerbsk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    buz masajının sadece toparlamaya ve dikleştirmeye yardımcı olduğunu biliyorum, dolgunluk için işye yaramıyo

8. 8 Eylül 2010
  9. guvastanema

guvastanema Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    buz masajı kan dolaşımını hızlandırdığı için faydalı ama tek başına buz masajı yaparak büyüten bir arkadaş olmadı...

10. 8 Eylül 2010
  11. gul77

gul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    yardımlarırnız ıcın tesekur ederım arkadaslar...bende çörek otuyla masaja basladım 5.gunum sanırım sanku az bı dolgunluk var ama reglıme de 1hafta kaldı belkıde o yuzden dır belımıyorum bıtınce anlarım artık ınsallah ıse yarıyodur....