Göğüs Kafesi

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve ghaneli tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ghaneli
  1. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ARKADAŞLAR DÜN EŞİMLE DIŞARI ÇIKTIK BİRAZ GEZMEYE AMA Bİ KARNIM SERTLEŞTİKİ SORMAYIN.AYY BİRAN HA DOĞURDUM HA DOĞURUCAM DEDİM
    EVE KENDİMİ ZOR ATTIM.
    SONRA DİNLENİNCE GEÇTİ.GECE YATAĞA GİRİNCE BİRDEN GÖĞÜS KAFESİMDE AĞRIMI DESEM SIZI MI DESEM HEPSİ KARIŞIK BİŞEYDİ.AMA O KADAR KÖTÜ İDİKİ ALLAHIM BİRAN ÖLÜCEM SANDIM HELE BİDE OĞLUM Bİ COŞTU O OYNADIKÇA İYİCE AĞTILAR ARTTI.VARYA KIZLAR UTANMASAM AĞLIYCAKTIM.EŞİM GARİBİM SABAHA KADAR UYUMADI BAŞIMDA BEKLEDİ.ODA ÇOK KORKTU.AMA İLK DEFA BÖYLE BİŞEY YAŞADIM.
    KIZLAR ARANIZDA BÖYLE SORUN YAŞAYAN VAR MI?
    :eek:klava:

2. 22 Nisan 2008
  3. ghaneli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Haa Unuttum Kizlar Sonra Nasil Uyuduğumu Anlamadan Sizmişim O Aciyla.sonra Birde üstüne Sabaha Doğru Kramp Gelmezmi.allahim O Aciyla Bi çiğlik Atip Uyandim Zavalli Kociş Zaten Yeni Uyumuştum Dedi.masaj Falan Yapti Ama Geçeceği Yok.valla Bugüne Kadar Hiç Böle Kramp Yaşamadim.hamileliğim Boyunca Geçirdiğim En Kötü Ecemdi.kizlar Allah Somuöuzu Hayretsin.inşallah Daha Böyle Geceler Yaşamam

4. 22 Nisan 2008
  5. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun bunlar çok normal şeyleer.. bu gibi durumları hepimiz yaşıyoruz..

6. 22 Nisan 2008
  7. ghaneli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sağol Canim Ama Ben Hiç Okumadim Burada Demek Yaşayanlar Var Ohh Rahatlattin Beni Canim Yaa

8. 22 Nisan 2008
  9. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    yürüyünce bendede oluyor o sertlik canımm sanki karnımdan çıkmak istiyomuş gibi:))) nefes alıp vermekte zorlanıyorum bazen onun dışında hiç bişey yok çok şükür.Allah kolaylık versin canımm herkese

10. 22 Nisan 2008
  11. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynı şeyi bende yaşadım ve dışarda başıma geldi kızımın park yatagını arabasını alırken karnım cok sertti nefesim daraldı oldugum yere oturdum dinlendim biraz gecti sonra hemen eşimle arabaya atlayıp eve geldik hemen uzandım dinlendim iyi geldi yandık valla şimdiden böyleyse 2 ay sonra ne olcak

12. 22 Nisan 2008
  13. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Eve canım o tarifi mümkğn olmayan göğüs kafesindeki acı bende çok sık oluyor. Doktora sordum Doktor normal dedi. Bebiş poposunu orya dayayıp diyaframı ve mideyi sıkıştırıyormuş. Ben alıştım artık o acıyla yaşamaya. Allah kimseye yaşatmasın çok kötü bir acı...

14. 22 Nisan 2008
  15. ghaneli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    EVET CANIM AYNI ANLATTIĞIN GİBİ OLUYO MAHVEDİYO YAA.CANIM ÇOK YANIYO

16. 22 Nisan 2008
  17. ghaneli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    EVET CANIM YA DAHA ÇOK VAR DOĞUMA.KARIN SERTLEŞMESİ DİNLENİRKEN GEÇMEZSE VE GÜNDE 4 TEN FAZLA OLURSA DOKTORA BAŞVURMAK LAZIMMIŞ.GEÇEN DOKTORUMA SORDUM ÖYLE DEDİ.AMA BENİM DİNLENİNCE GEÇİYO YÜRÜYÜNCE SERTLEŞİYOa.s.

18. 22 Nisan 2008
  19. ghaneli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    AYY CANIM GERÇEKTEN TARİFİ MÜMKÜN DEĞİL.GERÇEKTEN ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN.ÇOK KÖTÜ BİR ACI.FELEĞİM ŞAŞTI.ALLAH SONUMUZU HAYRETSİN NE DİYELİM İŞTE ANNELİK U OLSA GEREK ŞİKAYET EDEMİYORUZ MECBUR KATLANIYORUZ.O AĞRILARI BİLE ÇEKMEYE RAZI OLUYORUZ.AMA HERŞEYE RAĞMEN ALLAH HERKEZE ANNELİK DUYGUSUNU TATTIRIR İNŞALLAHa.s.