göğüs masaj yağları

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve full tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : full
  1. full

full Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar her başlıkta hemen hemen bahsediliyor ama toplu bi yerde görmek istedim herkes bildiği göğüs büyütmek için kullanılan yağları yazarsa çok iyi olucak ben de almayı düşünüyorum da.. benm bildiklerim çemen yağı ve mersin yağı sanırım bi arkadaş ylang ylangdan da bahsetmişti biri de çilek yağının çok güzel koktuğunu ama işe yaramadıını sölemişti başka bildikleriniz varsa lütfen yardımcı olun !..

2. 21 Mayıs 2008
  3. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    rezene yagı etkili oldugunu duymustum ama cok kötü kokuyor baska güzel kokan ve işe yarayan yag var mı?

4. 21 Mayıs 2008
  5. c*a*n*d*y

c*a*n*d*y herşeyim cnm kızım alaram Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben çemen yağını aldım bi kere sürdüm bi daha süremedim kokusundan dolayı.çok fena kokuyo.buna bi çözüm bulmak lazım ya

6. 22 Mayıs 2008
  7. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    dün rezene yagı, üzüm cekirdeği yagı ve cilek yagı aldım karıstırdım rezenenin kötü kokusunu aldılar. umarım ise yarar

8. 23 Mayıs 2008
  9. meltosh

meltosh Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    mersin yağını kullandım ben.
    kara üzüm çekirdeğiyle 2 hafta düzenli olarak yaptım dolgunlasma ve büyüme oldu. ama ölçmedim :)

10. 23 Mayıs 2008
  11. adaçayxix

adaçayxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Onu söyleyen bendim canım. Kadın aynen bunu söyledi valla. Ben de bıraktım yağ ile masaj yapmayı. Dream women diye bi krem aldım.

12. 24 Mayıs 2008
  13. perdedor

perdedor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    başka bi başlığa yazmıştım gerçi bunu ama burda da yazmak istedim konuyu görünce..
    ben de forumda okuyup gidip mersin+çilek yağı aldım. ama ikisinin de kokusuna cidden dayanamadım attım. hiçbişey yapmıyorum bari masaj yapmaya femagis alana kadar normal bi kremle devam ediim dedim. normal bi vücut losyonuyla bikaç gün masaj yaptım sabah akşam. ve bi ara femagisi bir ay kullandığımda elde ettiğim kadar dolgunluk var. göğüs ölçümü ölçmüştüm 83tü, şimdi 84.. kilo almadım, adet dönemime yakın da diilim.. o yüzden ben bu yağ ve göğüs büyütücü kremlerin etkisinin placebo olduğuna inanmaya başladım.. ya da sadece masajla ilgilidir kullanılan kremin yağın önemi yoktur ööle de olabilir..

14. 24 Mayıs 2008
  15. Humanist

Humanist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar tüylenme yapmasın bu yağlar?

16. 24 Mayıs 2008
  17. perdedor

perdedor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani sen de kokusuna dayanamadıysan hiçbişi yapmamaktansa normal bi kremle masaj yap derim.. bi ara acaba kullandığım losyonun da etkisi var mı diye düşündüm (hobby nar özlü vücut losyonu) baktım nar %25 oranında östrojen içeriyomuş. menopoz dönemindeki bayanlara öneriliyomuş bu yüzden nar ve nar çekirdeği tozu yemek.. yani küç yerine bu da kullanılabilir bence o yüzden. ama kremin o kadar yoğun nar özü içerdiğini sanmıyorum sadece masajdan bence bu dolgunluk..

18. 11 Mayıs 2009
  19. mariii

mariii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar,ben küç ve nar çekirdeğini bide çilek yağını kullanıyorum 3 aydır ve göğüslerimde 15 gündür ağrı ve dolgunlaşma var.eşim reglin mi yakın dedi ama daha 15 gün falan var şaşırdı yani:)