gögüs pedlerine dikkat !!!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU3 tarafından 7 Nisan 2008 başlatılmıştır.

7 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhaba arkadaşlar ben bunu yeni doğum yapan bi arkadaşımdan duydum sizlerlede paylaşmak istedim.gögüs pedleri ıslandığında bakteri üretiyomuş bu bakterilerde bebeğe kolaylıkla bulaşabiliyomuş arkadaşımın doktoru kesinlikle ped kullanmamasını onun yerine lahana yaprağı koymasını tavsiye etmiş ve arkadaşım lahana yapraklarının gögüs yaralarına em çok ii geldiğini hemde gögüsteki ateşi aldığnı söylüyo.( beyaz lahana yapragını gögüs pedi boyunda kesip yıkayıp kurutup aralarına kağıt peçete koyarak buzdolabında saklanıyo ve günlük olarak değiştiriliyomuş) umarım sizlerinde işine yarar..

2. 7 Nisan 2008
  3. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kokmaz mı lahana yaa.Acaba iyi markaların falan antibakteriyel pedleri yok mudur?Daha bu alanlara el atamadım piyasadan haberim yok.fisfisfis

4. 7 Nisan 2008
  5. PembeBeyaz

PembeBeyaz gel artık bebeğimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bi bu kalmıştı bakteri üretmeyen ve insanlara zarar vermeyen...:1closedeyes:

6. 7 Nisan 2008
  7. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    göğüs ucunu temizlemeyip sık teğiştilmese bence ne koyarsan bakteri ürer. göğüs pedinden kaynaklandığını zannetmiyorum. hijyen kurallarına uyulduğunda hiç bir problem olacanı zannetmiyorum.a.s