Gögus ucları için lansinoh krem kullanmaya başladınızmı ???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve blue_girl tarafından 6 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : blue_girl
  1. blue_girl

blue_girl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 35+4 haftalık hamıleyım gogus uclarında dogum sonrası problem olmaması için doktorum lansinoh bıtkısel krem önerdı bu kremi dogumdan 1 ay once kullanmaya başlamam gerekıyormuş bebegım dunyaya geldıgınde goguste catlama kanamalr olmuyormuş kullanan arkadaşlar varmı bu kremden ??
    lansinoh kremi dogumdan sonrada bırsure kullanmak gerekıyormuş bu krem gogus ucunda kullanıldıgı gıbı bebek pişik kremı olarak + el kremı olarakta kullanılabılıyormuş + bebek dogdugunda bebegı emzırmeden once kremı gogsunuzden temızlemeyede gerek yokmuş tamamen bıtkıselmı :)

2. 6 Temmuz 2010
  3. devrimc66

devrimc66 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu faydali bilginiz icin cok tesekkür ediyorum..insallah ise yarar..bende simdiden cok korkuyorum..yarin hemen arastiracagim bu kremi..demek dogumdan önce baslanmasi lazimis bu kreme..

4. 6 Temmuz 2010
  5. devrimc66

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gögüs uclari yaralari icin birde bu Hydrojel pedleri var..ben en son hamilelikten sonra kullanmistim bu pedleri cok ise yaramisti...1 hafta icinde yaralar iyilesmisti...[​IMG]

Son düzenleme: 6 Temmuz 2010
  6. 7 Temmuz 2010
  7. capellas

capellas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim 2 ablamda kulllandı bu kremden birisi faydasını gördü biri 2kutu bitirmesine rağmen fayda etmedi neler denedik neler halada devam ediyor önceden göğsünüzü hazırlayın ucunun çıkmasına özen gösterin şırınganın uç kısmnı kesip sanki ilaç çekiyor gibi göğsünüzün ucunu çekerseniz ucu güzel çıkıyor yani doğumda mutlaka bir göğüs ucu olsun :) yoksa bebek alamıyor haliyle göğüs yıpranıyor bir de o kremlerden düzenli kullanırsanız hazır oluyor.. ha birde biz nerede yanlış yapmışız hep ped kapatmıştık ablamın göğsüneki göya yumuşak olsunda rahat olsun diye ama kuru olması gerekiyormuş emzirdirkten sonra açıkta tutun ucu kurusun dedi kaç doktorda yani üzerini kapatmayınki kuru olsun böyle işte :)

8. 7 Temmuz 2010
  9. norsis

norsis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aaa ben bu şırınga meselesine el atmalıyım,artık onu son ayımda yapayım benim daha 8 haftam var..Teşekkürler bilgiler için..
    Bana henüz doktor krem falan vermedi acaba ben mi sölemeliyim,yoksa zamanı gelince verecekmidir?

10. 7 Temmuz 2010
  11. NevYas

NevYas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bende duymuştum bu doğumdan 1 ay önce krem meselesini ve lansinoh aldım son ayımda kullanacağım inşallah yara olmaz ucumda yok fazla şu şırıngayı bende deneyim..

12. 7 Temmuz 2010
  13. e_pack

e_pack Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Beğendikleri:
    256
    Ödül Puanları:
    63
    bende başlıycam kullanmaya bu kremi
    ve göğüs ucu mutlaka alcam

14. 7 Temmuz 2010
  15. devrimc66

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanirim o dedigin pedler bu resimdekilerdendi.zaten bu pedler daha cok yara yapiyor ilk zamanlarda..yaraya yapisiyo..[​IMG].hydrojel pedleri cok farkli pedler özelikle gögüs uclari yaralari icin..

Son düzenleme: 7 Temmuz 2010
  16. 7 Temmuz 2010
  17. capellas

capellas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm bunlardandı aman uzak durun derim bilmiyorum mutlaka bi konuda faydasıda vardır ama göğüs ucu yarasında zararı olduğu kesin:)

18. 7 Temmuz 2010
  19. yeniannecik

yeniannecik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lansinoh kullandım ve faydasını görmedim.bebeğin memeyi doğru emip emmediğine bağlıymış yaralar.ayrıca göğsünüz kurumadan kapatmayın.göğüs pedi kullanacaksanız chicco derim ben.en ufak bir ıslaklığı bile jelleştiriyo ve içine hapsediyo.ben 60 lı paketini aldım.çok memnun kalmıştım.diğer markalardan daha pahalı ama kesinlikle yara yapmıyo.