gögüs uçları

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sezin05 tarafından 9 Nisan 2008 başlatılmıştır.

9 Nisan 2008
    Konu Sahibi : sezin05
  1. sezin05

sezin05 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkeze merhaba ben 22 haftalık hamileyim. ama göğüs uçlarımın biri içe dönük diğeride düz.acaba bebeğimi emzirmekte sorun yaşarmıyım.bebeğin gögüs ucunu değil kahverengi bölgeyi ağzına alarak emdiğini duydum ama emin değilim.içinizde benimle aynı problemi yaşayan varmı.gögüs ucunun dışa çıkması için kullanılan bir takım aparatlar var acaba kullanmış olanınız varmı?:uhm:

2. 9 Nisan 2008
  3. snookie

snookie Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    benimde içe dönüktü sana tavsiyem şimdiden pompa al ve göğüs ucunu çıkarmaya çalış benim bebeğim emmedi bu yüzden uğraş didin çıkardım sadece 2 ay emzirebildim şimdi mamaya talim birde şu iğne yapılan enjeksiyonlar var ya 200 lük olandan al bir tane yuvarlak olan kafasını kes ve aynı iğne yapar gibi göğüs uçuna yerleştir çek bırak bunları uygula canım şimdiden çok zorlanırsın sonra o kahverengi bölgeyi içe dönük göğüslerde tutmuyor bebekler ne yazıkki...

4. 9 Nisan 2008
  5. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde göğüs uçlarım yoktu ve gerçekten çok sorun yşadım...senin yapabileceğin şeyler göğüslerini iki parmağının arasına al ve sıkıştır günde 10 defa yap...8, ayından sonra göğüs çatlakları için merhem kullan ki emzirdiğin zaman yarılma olmasın....ve sık sık göğüs pompası ile süt sağ zamanla bebeğinde emdikçe göğüs uçların çıkar...

6. 9 Nisan 2008
  7. xoxzlems

xoxzlems Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim doktorum birdahaki muayenede göğüs uçların için bir krem vereceğim dedi. Bazı kişilerin göğüs uçları içte kalıyor bebek doğduğunda ememiyor o yüzden o kremi her banyodan sonra göğüs uçlarına masaj yaparak süreceksinki bebek geldiğinde göğüslerin emzirmeye uygun olacak dedi. nedir? nasıl bir kremdir bilmiyorum?

8. 16 Nisan 2008
  9. GNC

GNC Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sana ne verdi doktorun? benim göğüs uçlarımın içerde olma sorunu yok ancak inanılmaz bir acı (hassasiyet) var doktorum evigen kapsül verdi. kapsülü kırıp akşamları sür dedi, ancak dün sürdükten sonra prospektüsünde gebelerde kullanılmamalı ibaresini gördüm ve çoook üzüldüm :çok üzgünüm: başka zararsız ne kullanabilirim

10. 16 Nisan 2008
  11. meraklxix

meraklxix Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yok boyle bir sorun ama dun bir yerde okudum.ılık ve sabunlu suyla msj yapabilirsin.dışına çıkararak.bebiş zaten emerek çıkarır onu canım ya çok takma kafana.

12. 16 Nisan 2008
  13. sezin05

sezin05 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben açıkcası doktoruma bu sorunumdan bahsetmedim doktorum erkek o yüzden biraz çekiniyorum :S:utangac: yaa aslında ice dönük gibide değil .gögüs ucum yok ortası yarık gibi.o yüzden masaj falanda yapsam ortası yarık gibi oldugu icin dısarı falan cıkmıyorr:1no2: 1 ay sonra muayeneye gidicem ozaman doktoruma sorsam iyi olur sanırımm.

14. 16 Nisan 2008
  15. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    36
    ampülü kırıp sürüyosun
    iğne olarak vücuda enjekte etmiyosunki hamilelerde kullanılmasın !
    dr senin hamile olduğunu bilerek verdi heralde diğilmi
    kolay gelsin :sm_confused: :sm_confused:

16. 16 Nisan 2008
  17. sezin05

sezin05 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım doktora muayenenden sonra kremin ismini banada yazarsan çok sevinirim.

18. 16 Nisan 2008
  19. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hic olmadi silikon gögüs uclari var..hem cok yara olanlarda hemde uclari konusunda caresiz kalanlarda ise yarar sanirim..eczaneye sorabilirisniz...kullanilmasi gayet kolay..ama önce her yola basvurmak lazim cünkü bebegin direk temasla emmesi anne icin cok gerekli