gögüs uçlarım koyulaşmaya başladı.neden acaba

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 11 Ekim 2007 başlatılmıştır.

11 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar en son 14 eylülde adet oldum.gün geçtikçe gögüs uçlarım siyahlaşmaya başladı.ilk başta acıyordu şimdi acı yok rengi deyişiyor.hesaplarıma göre yarın adet olmalıyım.şuan hiç bir adet ağrısı yok.ara sıra biraz agrı oluyor(ama adet ağrısı gibi değil)birde karnımda şişlik var.
    kısacası gögüs uçlarımdaki renk koyulaşması neyin belirtisi?sizde olmuşmuydu?

2. 11 Ekim 2007
  3. GUZELIM

GUZELIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gogus uclari hamilelikte koyulassir diye biliyom ben benimkiler simsiyah olmustu

4. 11 Ekim 2007
  5. EU1

EU1 Guest

hamileliğin hangi döneminde başlar?senin ki ne zaman koyulaşmaya başlamiştı?

6. 11 Ekim 2007
  7. Paspal

Paspal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gülaycım benim ilk başta kasık ağrılarım olmuştu sonra bel ağrısı tam ortada öldürdü beni günlerdir ama ne mide bualntısı ne baş dönmesi yok anacım...göğüslerim de son 2 gündür koyulaşmaya başladı göbeğimd eçizgi oluştu...adetin 5 gün geçince idrar da çıkar sonra da kan testi yaptır...ama koyulaşma hamilelik döneminde olur cnm heveslenme ve hiç düşünme bak psikolojik olarakta olmazsın sonra üzülürsün tamam mı...düşünme kafana takma bayram da gez dur eğlnemene bak...tamam mı cnm...hadi hayırlısı dualarım seninle....

8. 11 Ekim 2007
  9. Paspal

Paspal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gülaycım benim bildiğim 3 hafta olduktan sonra yavaşş yavaş koyulaşır

10. 11 Ekim 2007
  11. GUZELIM

GUZELIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Paspalin dedigi gibi hemen koyulasmamisti, 1 aylik hamileyken anca olur ama her bunye ayni degil tabi

12. 11 Ekim 2007
  13. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    benimde anlattığın gibi olmuştu canım inş hamişsindir biraz daha bekle günün geçsin test yaparsın

14. 11 Ekim 2007
  15. EU1

EU1 Guest

çok sagol ya....geçen ay çok düşünmüştüm geceleri uyuyamıyordum.ama bu ay aklıma getirmemeye çalıştım.dedigin gibi üstesinde durmamam lazım sonra hayal kırıklığı....neyse ben bunları söylemedim.sizde duymadınız : ))))
    karnını benim için okşa.. cidden çok sevindim...

16. 11 Ekim 2007
  17. xoxzxuxm

xoxzxuxm three 'M' in my life:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Gülaycım, benim hiçbir belirtim yoktu, sadece göğüs ucu koyulaşmıştı, hatta hiç aklımda olmadığı için nooldu ki demiştim.

18. 12 Ekim 2007
  19. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gulaycım gogus uclarındakı koyulasma kısıden kısıye gore degısıyo bazılarının hemen olur ben 5 aylık hamıleyım daha yenı hafıf koyulastı benımde gogsumun ucunda acı olmustu adet olmadan ama sadece uclarında hamıle degılsen neden koyulassın gogsun onuda anlamıs degılım gunluk yasantımızda yada adet belırtısı degıl cunku bu benım ıcımden hamıle oldugun gecıyo ıns oyledır bıraz bekle gunun gecınce kan testı yaparsın yınede cok heveslenme ama uzulmemen ıcın..