göğüs uçlarındaki çatlaklar

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve zeyynoo tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : zeyynoo
  1. zeyynoo

zeyynoo zeynepin annesi sefaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok kötü durumdayım yaaaa göğüs uçlarım çok kötü oldu krem kullanıyorum banamısın demio doumdan ne kadar da önce başladım kreme ama faydasıolmadı sanırım önerisi olan yada faydalı bi kremini bilen varmıııı ben novuxsol ve garmastan kullandım

2. 13 Ağustos 2008
  3. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bu konuda bende bildiğimi hemen ileteyim benimde ilk başlarda çok acıyordu gözümden yaş akıyordu nerdeyse ama geçti çok şükür bi kaç krem sürdüm ama onlar iyi gelmedi süremedimde tam zaten ama duyduğum bilgi şu :

göğüs pedleri göğüslerin çatlamasında çok etkiliymiş göğüslerimizin ıslak kalmaması lazımki çatlamasın ama göğüs pedleride hep ıslak tutuyor her aktığında değiştirmek lazım bu yüzden ben artık ped kullanmıyorum busenin ağız bezlerini kendime aldım onları kullanıyorum kupkuru şimdi ve gerçektende hiç yaram falan yok çok şükür bide hergün banyo yapmamız lazımmış göğüs damarlarımız açılsın diye inş. yaralarınız geçerde bebişlerinizi rahat rahat emzirirsiniz

4. 13 Ağustos 2008
  5. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım valla ben lansinoh krem kullandım çok memnun kaldım..göğsüm hiç acımadı diyebilirim. çok etkili bi krem. mutlaka tavsiye ederim:KK66:

6. 13 Ağustos 2008
  7. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Bende Evicap kapsülün iyi geldiğini duydum dene istersen, yumuşak bir kapsül iğneyle delip sıkıyosun, gerçi kuzenim çok çekti bu yüzden nerdeyse 5-6 ayına kadarda devam etti, kanıyodu resmen, ne yaptıysa fayda etmedi çok zor Allah yardımcın olsun

8. 13 Ağustos 2008
  9. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de kanıyor. ama ilk ağzına aldığında çok acıyor sonra acıdan uyuşuyor mu ne dayanıyorum.
    lansinoh kremi ben de 1.5 ay evvelden başladım hiçbi işe yaramadı. ama şimdi çok faydasını görüyorum.kuvvetlendiriyor. bir de zeytinyağı sür, ayrıca söylemişler banyo da çok rahatlatıyor.

10. 13 Ağustos 2008
  11. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Benim de doğum sonrası göğüs uçlarım çatlamıştı, doktorum bana Madecassol diye bir pomat tavsiye etti, 2 kere kullandım çok faydasını gördüm, doktora sorduktan sonra kullan, bebeğe süt vermeden önce göğüs uçlarını çok iyi yıkaman gerekiyor, geçmiş olsun...

:smiley-cool:

12. 13 Ağustos 2008
  13. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bepanten çok ii geliyor ayrıca sagarsanız hemen iyileşir

14. 14 Ağustos 2008
  15. zeyynoo

zeyynoo zeynepin annesi sefaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herşeyi deniyorum artık çok saolun kızlar teşekkür ederim hepinizeee iiki varsınız
    sağmak derken pompaylamı (tirle) diosun

16. 14 Ağustos 2008
  17. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben daha doğum yapmadım ama badem yağı sürüyorum onun iyi geldiğini söylediler
    bide göğüsler dolu kaldımı yara oluyomuş.eğer sütünüz çok geliyosa sağmak gerekiyomuş

18. 14 Ağustos 2008
  19. helinasli

helinasli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hepsi bir surec..bende gecmicek sanmistim ama 15 gun sonra kendi kendine gecti..lansinoh kullandim bende ama oglum emerken vampir gibi agzinin kenarlarindan kan geliodu..korkunctu goguslerimin durumu yani..ama suanda acimiyor bile..gecicek kizlar merak etmeyin..hepinize kolay gelsin..